Remont mieszkania

Wszystko o akcesoriach i dodatkach do wnętrz. Nie masz pomysłu na udekorowanie salonu? Szukasz inspiracji do ozdobienia innego pokoju w domu? Sprawdź tutaj!
Natryni

Remont mieszkania

Post autor: Natryni »

W przyszłym tygodniu rozpoczynam remont mieszkania, dość generalny, dlatego pewnie potrwa jakiś czas, tym bardziej, że zamierzam wykonywać go samodzielnie. Większość artykułów potrzebnych do remontu już mam, kupiłem je w hurtowni https://budmarzgierz.pl ze względu na to, że mają najlepsze ceny. Czekam jeszcze tylko na drzwi, które mają dotrzeć właśnie w przyszłym tygodniu.
Gałgańska

Re: Remont mieszkania

Post autor: Gałgańska »

Jak robisz samodzielnie remont mieszkania to coś zmieniasz w wystroju? My przykładowo w korytarzu układaliśmy płytki, które imitują cegłę. Wiesz, położenie normalnej cegły trochę by się mijało z celem, bo zmniejszyłoby pomieszczenie o grubość cegły. A płytki dają lepszy rezultat. Do tego, jak płytka jest dobra jakościowo, jak Elabric, to masz niesamowitą fakturę, kolor. Wszystko wygląda bardzo naturalnie. A że jest to system elastycznego klinkieru, to bardzo łatwo się układa. Montaż właściwie można zrobić samodzielnie.
lalka

Re: Remont mieszkania

Post autor: lalka »

Natryni pisze: ↑28 paź 2021, 3:41 W przyszłym tygodniu rozpoczynam remont mieszkania, dość generalny, dlatego pewnie potrwa jakiś czas, tym bardziej, że zamierzam wykonywać go samodzielnie. Większość artykułów potrzebnych do remontu już mam, kupiłem je w hurtowni https://budmarzgierz.pl ze względu na to, że mają najlepsze ceny. Czekam jeszcze tylko na drzwi, które mają dotrzeć właśnie w przyszłym tygodniu.
Hej, no i jak tam z tymi drzwiami? Bo nie dałeś nic znać, a mnie to ciekawi. Może podpowiem Ci, że dla mnie to też i takie http://studiozoya.pl/budownictwo/kiedy- ... owie-domu/ drzwi wejściowe do mieszkania są potrzebne. Właśnie interesowałam się, kiedy warto je montować. To ciekawe.

colvita opinioni
polaola

Re: Remont mieszkania

Post autor: polaola »

Natryni pisze: 28 paź 2021, 3:41 W przyszłym tygodniu rozpoczynam remont mieszkania, dość generalny, dlatego pewnie potrwa jakiś czas, tym bardziej, że zamierzam wykonywać go samodzielnie. Większość artykułów potrzebnych do remontu już mam, kupiłem je w hurtowni https://budmarzgierz.pl ze względu na to, że mają najlepsze ceny. Czekam jeszcze tylko na drzwi, które mają dotrzeć właśnie w przyszłym tygodniu.
W remoncie zawsze są nerwy, ale planowanie to podstawa. Ja chcę dodatkowo, o czym mężowi nie mówiłam, wymienić klamki do drzwi wewnętrznych i zastanawiam się, jak on to wszystko rozwiąże. Wiem, że będzie się nad tym mocno zastanawiał, a ja postawię na swoim. Ile mogę czekać na jego remonty.
woae

Re: Remont mieszkania

Post autor: woae »

Jeżeli chodzi o drzwi zewnętrzne, to wybraliśmy je od marki Wikęd, one są szczelne, dość masywne, ale bardzo lekko działają, odpowiadają nam pod każdym względem. Takie drzwi znaleźliśmy w ofercie firmy Nowy Dach - Krishome http://www.krispol.nowydach.eu/drzwi/drzwi-zewnetrzne w Kołobrzegu. Oni mają szeroki asortyment, a w nim okna, drzwi, czy rolety, wszystko to od świetnych producentów. Drzwi są ciężkie do sforsowania, a przy tym doskonale się prezentują, bardzo nam się podobają. Zdecydowanie wam ich polecam, firma jest rzetelna.
doug

Re: Remont mieszkania

Post autor: doug »

My podczas remontu wymieniliśmy drzwi w całym mieszkaniu. Wcześniej mieliśmy jeszcze te stare PRL-owskie drzwi, które wcale dobrze nie wyglądały i nie działały. Obecnie mamy już porządne, drewniane drzwi wewnętrzne, które kupiliśmy prosto od producenta ABA Wiktorczyk https://www.wiktorczyk.com.pl/pl/okna-d ... wewnetrzne z Czarkowa. One w całości są wykonane z litego drewna, prezentują się świetnie, działają fantastycznie, są solidne, a przy tym dość lekkie, czyli idealne dla nas, polecam.
sanka

Re: Remont mieszkania

Post autor: sanka »

Jeśli szukasz pomocy hydraulicznej przy remoncie zachęcam do odwiedzenia strony https://naprawa.pl/hydraulik/biszcza. Strona ta oferuje szeroki zakres usług hydraulicznych świadczonych przez doświadczonych ekspertów. Przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala na łatwą nawigację i skuteczny wybór godnych zaufania dostawców usług
mafia

Re: Remont mieszkania

Post autor: mafia »

Jaki dom chcielibyście mieć? Na co patrzycie przy jego wyborze ? Mi bardzo podoba się ten https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-7-b. Chociaż wydaje mi się że brakuje kropki nad i. Co to może być ?

jrg olkusz
ODPOWIEDZ