rolety, żaluzje czy zasłony?

Wszystko o akcesoriach i dodatkach do wnętrz. Nie masz pomysłu na udekorowanie salonu? Szukasz inspiracji do ozdobienia innego pokoju w domu? Sprawdź tutaj!
selene

Re: rolety, żaluzje czy zasłony?

Post autor: selene »

Jak dla mnie najlepiej wyglądają rolety, są nowoczesne (zasłonki nie są, także odpadają), ale nie wyglądają biurowo jak żaluzje, także od początku wiedziałam, że w domu chcę mieć rolety klasyczne, materiałowe. Bardzo porządne rolety materiałowe kupiliśmy w Prodimex z Łodzi https://www.prodimex.pl/oferta/zaluzje- ... wewnetrzne Są świetnej jakości, solidnie wykonane i mają bezawaryjnie działający mechanizm. W tej samej firmie kupicie rolety materiałowe, plisy materiałowe, żaluzje aluminiowe, drewniane czy materiałowe, także warto się ich ofercie przyjrzeć. Tym bardziej, że ceny mają w porządku.
pokk

Re: rolety, żaluzje czy zasłony?

Post autor: pokk »

Mamy żaluzje drewniane. Widzieliśmy je u znajomych, jeszcze zanim u siebie montowaliśmy jakiekolwiek przesłony okienne i tam bardzo nam się spodobały. Jako, ze w domu mamy dużo drewna, to motyw drewniany na oknach pasuje idealnie. Żaluzje kupiliśmy ze sklepu firmy Tapparella https://roletaszczecin.pl/produkty/zaluzje-drewniane/ w Szczecinie. Żaluzje nie tylko dobrze się prezentują, ale także działają, można za ich pomocą w łatwy sposób dostosować zaciemnienie pomieszczeń, polecam.
people

Re: rolety, żaluzje czy zasłony?

Post autor: people »

W sumie, co kto woli. My akurat wybraliśmy plisy, bo nam do wyposażenia pasują, a do tego prócz zaciemniania pomieszczenia także zabezpieczają je przed nadmiernym ogrzewaniem, co latem jest bardzo przydatne. Kupiliśmy je z firmy PHU Cerchem https://www.xn--rolety-wrocaw-6hc.pl/kontakt z Wrocławia, oni nam je wykonali na wymiar i zajęli się również ich montażem. Mają kompleksową ofertę, konkurencyjne ceny, opłaca się tam zaopatrzyć. Szczerze tę firmę polecam.
Luczia

Re: rolety, żaluzje czy zasłony?

Post autor: Luczia »

Według mnie najlepszym wyborem są klasyczne rolety materiałowe, zawsze dobrze się sprawdzą, czy to przy wnętrzach klasycznych czy nowoczesnych. Szczególnie jeśli traficie na dobrze zaopatrzony, profesjonalny sklep, jak np. warszawski Doken (mieszczą się na Wołoskiej), to kupicie tam porządnej jakości rolety materiałowe, które będą nie tylko funkcjonalne, ale i ładne. My jesteśmy w pełni zadowoleni z wyboru rolet u nich, sklep dobrze się sprawdził, zdecydowanie można tam liczyć na fachowe doradztwo i w porządku ceny. Oprócz rolet kupicie tam też żaluzje czy zasłony.
waleczna

Re: rolety, żaluzje czy zasłony?

Post autor: waleczna »

Jeśli macie problem z roletami, to ja mam wrażenie, że mam dla Was coś odpowiedniego, a mianowicie coś pod tym względem jak rolety wiral Poznań . Nie wiem, czy się na tym znacie, wiem jednak, że to może naprawdę dobrze wyglądać. Dlatego czekam na propozycje i mam nadzieję, że sobie to omówimy wspólnie.
ODPOWIEDZ