Meble do pokoju dziecięcego

Nie wiesz, jak urządzić salon, gabinet lub pokój swojego dziecka? Może chcesz się pochwalić własnym pomysłem na oryginalny wystrój? Użytkownicy forum czekają na Ciebie :)
Nicka

Meble do pokoju dziecięcego

Post autor: Nicka »

Chciałam zrobić remont pokoju syna w czasie wakacji, zanim wróci do szkoły, ale tak się sprawy finansowe potoczyły, że dopiero teraz mogę sobie na to pozwolić. Za tydzień przychodzi ekipa remontowa, więc to też już najwyższy czas na to żeby wybrać meble. Planuję zamówić je z Meble Moskala https://www.meblemoskala.pl jakościowo są naprawdę super.
Grzegrzo

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Post autor: Grzegrzo »

Dla naszej pociechy kupiliśmy narożnik z ruchomymi podłokietnikami https://www.vieridivani.pl/katalog-mebl ... mi-moderno w kolorze butelkowa zieleń tak aby pasował to jego minimalistycznego wystroju. Świetnie to wygląda. Długo zastanawialiśmy się również nad modelem narożnika skórzanego z poduchami, jednak stwierdziliśmy że narożnik skórzany nie pasował zbytnio do pokoju dziecięcego. Ponadto ten model miał funkcję spania, która była dla niego niepotrzebna. Jak sofa narożna z funkcją spania to fajne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ