Oświetlenie

Nie wiesz, jak urządzić salon, gabinet lub pokój swojego dziecka? Może chcesz się pochwalić własnym pomysłem na oryginalny wystrój? Użytkownicy forum czekają na Ciebie :)
Malren

Oświetlenie

Post autor: Malren »

Gdzie kupujecie oświetlenie do domu? Zależy mi na czymś oryginalnym, nietuzinkowym i tak przeszukuję internet, różne sklepy i tak naprawdę nie wiem za bardzo na co się zdecydować. Dwie lampy zwróciły moją uwagę w sklepie https://www.musicexpress.pl - jednak naprawdę oryginalna, a dodatkowo w dobrej cenie. Ale liczę też na Wasze polecenia.
stop

Re: Oświetlenie

Post autor: stop »

Oświetlenie do całego domu kupiliśmy online. Mamy sprawdzony sklep internetowy, w którym można kupić różnego rodzaju lampy, żyrandole, czy same żarówki oraz Ledy. Jest to sklep Lampy i gniazdka: https://www.lampyigniazdka.pl/16-lampy-sufitowe- Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, zdecydowanie warto się tam zaopatrzyć. Wszystkie zamówione przez nas produkty szybko przyszły, były odpowiednio zapakowane, żadna żarówka nie ucierpiała w drodze :). Polecam serdecznie.
kalim

Re: Oświetlenie

Post autor: kalim »

Gniazdka, łączniki, źródła światła, itp., wszystko kupiliśmy online. Znaleźliśmy internetowa hurtownie tego typu sprzętu Elektro-Plus: https://elektro24.com.pl/10-gniazda-i-laczniki Ich oferta jest bardzo szeroka, jeżeli budujecie dom, to na pewno namiar na ten sklep się wam przyda, ja co raz wyszukiwałem tam kolejnych produktów, wszystko mieli, zamówienie trwa kilka chwil, a przesyłka przychodzi szybko. Jestem zadowolony z jakości kupionych tam rzeczy, ceny mają konkurencyjne, opłaca się zrobić tam zakupy.
ODPOWIEDZ