Czy posiadacie w domu alarm?

Urządzenia i gadżety elektroniczne przydatne w domu, czyli polecamy oraz recenzujemy drukarki, kino domowe, telewizory i inne.
Awatar użytkownika
lubosław
Posty: 0
Rejestracja: 01 wrz 2021, 15:24

Czy posiadacie w domu alarm?

Post autor: lubosław »

Ktoś z Was ma w domu założony alarm? Wiem, że temat jest w ostatnim czasie coraz bardziej popularny, w końcu każdemu z nas zależy chyba na bezpieczeństwie, dlatego przychodzę z pytaniem. Możecie mi powiedzieć, z jakimi kosztami mniej więcej wiąże się taka inwestycja? Zarówno na początek, jak i później, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju opłaty stałe? Dajcie znać. Chcemy założyć monitoring w naszym domu :)
Gość

Re: Czy posiadacie w domu alarm?

Post autor: Gość »

Oczywiście, że tak. Myślę, że obecnie instalacja alarmowa z monitoringiem staje się takim standardem. Alarm dopasowała i założyła nam firma IdomQ https://idomq.pl/instalacje-alarmowe/ z Ostrołęki. Alarm od nich doskonale nam się sprawdza, jest skuteczny, co już zdążyliśmy sprawdzić, bo mieliśmy sytuację, podczas której ktoś próbował nas obrabować. Na szczęście alarm zadziałał i do kradzieży nie doszło. Firma jest zdecydowanie godna polecenia, ceny mają korzystne, a zakres ich usług jest szeroki.
ODPOWIEDZ