dostęp do posesji - kontrola

Urządzenia i gadżety elektroniczne przydatne w domu, czyli polecamy oraz recenzujemy drukarki, kino domowe, telewizory i inne.
Awatar użytkownika
ingeborga_61
Posty: 0
Rejestracja: 17 cze 2023, 6:40

dostęp do posesji - kontrola

Post autor: ingeborga_61 »

Cześć wam. Mieszkam w domu jednorodzinnym i chciałabym zainstalować system kontroli dostępu, aby mieć pewność, że nikt niepowołany nie dostanie się na teren posesji.
Do tej pory miałam zamontowany zwykły dzwonek, ale nie dawał mi on wystarczającego poziomu bezpieczeństwa. Postanowiłam więc poszukać czegoś bardziej zaawansowanego. Przeglądałam różne opcje, ale moją uwagę najbardziej przykuł wideofon. Czy sądzicie, że to odpowiednie rozwiązanie? Jakie macie zdanie? :)

bla bla car kontakt
melex855

Re: dostęp do posesji - kontrola

Post autor: melex855 »

Od 2015 roku zajmujemy się systemami związanymi z bezpieczeństwem oraz wygodą użytkowania naszego domu. Projektujemy systemy alarmowe, systemy monitoringu oraz systemy inteligentnego domu. Bazujemy na doborze sprzętu sprawdzonych producentów, którzy oferują gwarancje na swoje urządzenia. Jesteśmy na bieżąco z światem nowych technologii więc wybieramy tylko nowoczesne systemy, które posłużą przez długie lata. Wszystkie projekty wykonywane są profesjonalnie by instalator mógł je łatwo zrozumieć. https://www.blueprotect.pl

uwikłany temperament
ODPOWIEDZ