klimatyzacja w bloku

Urządzenia i gadżety elektroniczne przydatne w domu, czyli polecamy oraz recenzujemy drukarki, kino domowe, telewizory i inne.
Lista

klimatyzacja w bloku

Post autor: Lista »

Zastanawiam się nad tym, czy jest możliwy montaż klimatyzacji w mieszkaniu, w bloku? Macie z tym jakieś doświadczenia? Do niedawna w ogóle nie brałam tego pod uwagę, ale zaczęłam się zastanawiać, bo może jednak jest taka możliwość. To jedno pytanie, a drugie dotyczy firmy Centrum Rekuperacji https://centrumrekuperacji.pl znacie ich? podzielcie się, proszę, opinią :)
Timek

Re: klimatyzacja w bloku

Post autor: Timek »

Nie jest mi znana ta firma. Ale w kwestii klimatyzacji w mieszkaniu w bloku jak najbardziej mam kompetencje żeby się wypowiedzieć. Otóż, sam ma klimatyzatory Daikin w domu. Świetnie się sprawdzają. Montażem zajęła się firma Ventix Serwis (https://www.ventixserwis.pl/), a teraz to oni są odpowiedzialni za przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Dobrze jest korzystać z firm, które na bieżąco zajmują się tego typu usługami. Wszystkimi formalnościami zajmują się sami. Wystarczy tylko zlecić im usługę i tyle.

nóż magnetyczny do płyt gk
ODPOWIEDZ