Oczyszczacz powietrza

Urządzenia i gadżety elektroniczne przydatne w domu, czyli polecamy oraz recenzujemy drukarki, kino domowe, telewizory i inne.
Łowe

Oczyszczacz powietrza

Post autor: Łowe »

Poszukuję opinii na temat oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza do mieszkania. Chodzi mi o takie urządzenia pokojowe "przenośne". Zwróciłam na nie uwagę przeglądając ofertę sklepu CrSklep https://crsklep.pl Czy ktoś z Was używa u siebie takiego urządzenia? Zależy mi na oczyszczeniu powietrza przede wszystkim w salonie - 30 metrów, podpowiedzcie, które urządzenie wybrać?
MarcinK

Re: Oczyszczacz powietrza

Post autor: MarcinK »

Zdecydowanie w obecnych czasach, gdy powietrze jest tak strasznie zanieczyszczone to zdecydowanie oczyszczacz powietrza to jest wręcz konieczność w domu, my w każdym razie mamy oczyszczacz, bo dbamy o nasze zdrowie. Wybraliśmy przenośny oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Rotenso Ione I31W SMART do pomieszczeń do 70 m² i powiem wam, ze sprawdza się bardzo dobrze. W rozsądnej cenie kupiliśmy go w https://bezkurzu.pl/przenosne-oczyszczacze-powietrza/ z okolicy Warszawy. Firma dobrze doradza, także można liczyć na fachową pomoc.
domownik

Re: Oczyszczacz powietrza

Post autor: domownik »

Niewiele osób docenia tak naprawdę, jak to wygląda, jeśli chodzi o dom, żyją w takim powietrzu, jakie mają i kropka. A ja jednak uważam, że fajnie jest to nawilżać, w związku z tym sprawdzałabym właśnie takie rozwiązanie połączone z czymś takim jak czujnik dymu i do tego z nawilżaczem.
chacman14

Re: Oczyszczacz powietrza

Post autor: chacman14 »

Zobaczcie też na stronę https://gigaom.pl/czujniki-optyczne to oferta sklepu internetowego z automatyka przemysłową. Mają szeroką ofertę na takie produkty jak przekaźniki, stabilizatory, sygnalizatory czy czujniki zarówno optyczne jak i indukcyjne. To dobre produkty od największych producentów automatyki na naszym rynku.
kamaa

Re: Oczyszczacz powietrza

Post autor: kamaa »

Jeśli chodzi o oczyszczenie powietrza to pamiętam jak w szkole podstawowej mieliśmy wykazać się kreatywnością i narysować coś nowego, co będzie przydatne ludzkości. Ja znalazłam sposób na oczyszczanie wielkich mas powietrza, bo pamiętałam, że to nasz globalny problem. Mój oczyszczacz był wielkim lejem, wciągającym zabrudzone powietrze. Żałuję, że niczego nie wymyślono, ale przynajmniej tu https://airly.org/pl/ możemy sprawdzać jakość otaczającego nas powietrza.
ODPOWIEDZ