Oczyszczacz powietrza

Urządzenia i gadżety elektroniczne przydatne w domu, czyli polecamy oraz recenzujemy drukarki, kino domowe, telewizory i inne.
Łowe

Oczyszczacz powietrza

Post autor: Łowe »

Poszukuję opinii na temat oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza do mieszkania. Chodzi mi o takie urządzenia pokojowe "przenośne". Zwróciłam na nie uwagę przeglądając ofertę sklepu CrSklep https://crsklep.pl Czy ktoś z Was używa u siebie takiego urządzenia? Zależy mi na oczyszczeniu powietrza przede wszystkim w salonie - 30 metrów, podpowiedzcie, które urządzenie wybrać?
MarcinK

Re: Oczyszczacz powietrza

Post autor: MarcinK »

Zdecydowanie w obecnych czasach, gdy powietrze jest tak strasznie zanieczyszczone to zdecydowanie oczyszczacz powietrza to jest wręcz konieczność w domu, my w każdym razie mamy oczyszczacz, bo dbamy o nasze zdrowie. Wybraliśmy przenośny oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Rotenso Ione I31W SMART do pomieszczeń do 70 m² i powiem wam, ze sprawdza się bardzo dobrze. W rozsądnej cenie kupiliśmy go w https://bezkurzu.pl/przenosne-oczyszczacze-powietrza/ z okolicy Warszawy. Firma dobrze doradza, także można liczyć na fachową pomoc.
domownik

Re: Oczyszczacz powietrza

Post autor: domownik »

Niewiele osób docenia tak naprawdę, jak to wygląda, jeśli chodzi o dom, żyją w takim powietrzu, jakie mają i kropka. A ja jednak uważam, że fajnie jest to nawilżać, w związku z tym sprawdzałabym właśnie takie rozwiązanie połączone z czymś takim jak czujnik dymu i do tego z nawilżaczem.
ODPOWIEDZ