Jakiej firmy AGD?

Recenzje małych i dużych artykułów gospodarstwa domowego. Nie wiesz, na jaki model pralki lub lodówki się zdecydować? Koniecznie zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Jaromila
Posty: 0
Rejestracja: 11 paź 2021, 8:49

Jakiej firmy AGD?

Post autor: Jaromila »

Za jakiś czas czeka mnie zakup wszystkich sprzętów AGD, więc będę Wam wdzięczna za wszelkie polecenia, na jaką markę takich sprzętów postawić? Czy kupić wszystko jednej firmy, czy może lepiej wybierać po funkcjach, cenie. Czekamy na nasz dom, zależało nam na tym, żeby był to dom pod Krakowem i znaleźliśmy osiedle, które spełnia nasze oczekiwania w stu procentach.
Dąbska

Re: Jakiej firmy AGD?

Post autor: Dąbska »

Pytanie o jakie AGD wam chodzi. Bo to jednak dość rozległa grupa produktowa. W kuchni jest sporo sprzętu, który się przydaje. I który jest AGD :) Może coś z Solgazu? Mają i płyty gazowe (polecam Innovę) ale i piekarniki czy okapy. Bardzo fajnie przemyślane. O dużej funkcjonalności. Potrafią zaskoczyć. Ta płyta gazowa, przykładowo nie ma na zewnątrz palników. Ukryte one są pod szklanym panelem. Nie ma możliwości by się ktokolwiek oparzył, albo by nam sie olej na patelni zapalił. Inna fajna funkcja to np. możliwość ustawienia temperatury - płyta sama steruje płomieniem by tą temperaturę utrzymać.
ODPOWIEDZ