Kuchnia z Solgaz - opinie

Recenzje małych i dużych artykułów gospodarstwa domowego. Nie wiesz, na jaki model pralki lub lodówki się zdecydować? Koniecznie zajrzyj tutaj!
Jaśmin

Kuchnia z Solgaz - opinie

Post autor: Jaśmin »

Czy ktoś ma kuchnię z wykorzystaniem sprzętu od Solgaz? Mają trochę modeli, przeważnie są to piekarniki i płyty gazowe, ale mają też okapy. Producent krajowy. Jak można poczytać po ich sprzętach, to wydaje się to ciekawą alternatywą w stosunku do innych. Szczególnie jak się szuka czegoś właśnie pod gaz. Opinie bywają różne, jak u wszystkich producentów. Może jest tu ktoś kto korzystał, korzysta i ma wiedze o tym sprzecie?
Konował

Re: Kuchnia z Solgaz - opinie

Post autor: Konował »

Jaśmin pisze: ↑27 paź 2021, 21:25 Czy ktoś ma kuchnię z wykorzystaniem sprzętu od Solgaz? Mają trochę modeli, przeważnie są to piekarniki i płyty gazowe, ale mają też okapy. Producent krajowy. Jak można poczytać po ich sprzętach, to wydaje się to ciekawą alternatywą w stosunku do innych. Szczególnie jak się szuka czegoś właśnie pod gaz. Opinie bywają różne, jak u wszystkich producentów. Może jest tu ktoś kto korzystał, korzysta i ma wiedze o tym sprzecie?
Mam ich płytę Innova. Dla mnie to mega fajne rozwiązanie. Trochę się trzeba przestawić ze zwykłej gazówki, ale warto. Całkiem fajnie się gotuje. Ma ciekawe funkcje w sobie. Samo sterowanie też jest ciekawe. A gładka powierzchnia, bez rusztów, to też łatwiejsze sprzątanie.
Gałgańska

Re: Kuchnia z Solgaz - opinie

Post autor: Gałgańska »

Solgaz ma całkiem fajne rozwiązania. Funkcjonalne. I raczej niespotykane u innych producentów sprzętu AGD. Nie w takiej skali. Kilka rozwiązań z piekarników jest warta uwagi. Maja taki piekarnik 3w1, moim zdaniem idealny do kawalerki. Bo tam zawsze mało jest miejsca na dodatkowe sprzęty. Wiec małe urządzenie ale bardzo rozbudowane i funkcjonalne sprawdzi się najlepiej. A ten piekarnik to poza pieczeniem jest też urządzeniem do gotowania na parze oraz mikrofalą. Praktyczne.
Opiłowski

Re: Kuchnia z Solgaz - opinie

Post autor: Opiłowski »

Gałgańska pisze: ↑03 lis 2021, 19:53 Solgaz ma całkiem fajne rozwiązania. Funkcjonalne. I raczej niespotykane u innych producentów sprzętu AGD. Nie w takiej skali. Kilka rozwiązań z piekarników jest warta uwagi. Maja taki piekarnik 3w1, moim zdaniem idealny do kawalerki. Bo tam zawsze mało jest miejsca na dodatkowe sprzęty. Wiec małe urządzenie ale bardzo rozbudowane i funkcjonalne sprawdzi się najlepiej. A ten piekarnik to poza pieczeniem jest też urządzeniem do gotowania na parze oraz mikrofalą. Praktyczne.
Ciekawe połączenie. I megapraktyczne w przypadku najmniejszych mieszkań. W kawalerkach walczy się o każdy centymetr i kuchnie bywają małe. Taki sprzęt pozwala lepiej zagospodarować przestrzeń. Płyty gazowe też mają fajne, ciekawe i bardzo funkcjonalne. Zupełnie inne podejście do tematu mają, niż inni producenci.
Ćmikiewicz

Re: Kuchnia z Solgaz - opinie

Post autor: Ćmikiewicz »

To prawda co piszesz. Ten piekarnik to w takim przypadku ideał. Mega funkcjonalny. Właściwie jak każdy ich sprzęt. Sam mam ich płytę gazową i dla mnie to mega rozwiązanie. innova pozwala na wiele. I całkiem fajnie się na niej gotuje. Jak na gazowe rozwiązanie oczywiście. Do tego samo czyszczenie tego sprzętu jest mega praktyczne. Prosta, gładka powierzchnia tylko to ułatwia. Brak wystających elementów itd, które by przeszkadzały ale i zbierały dodatkowo bród.
Jóźwiak

Re: Kuchnia z Solgaz - opinie

Post autor: Jóźwiak »

Mają całkiem fajne rozwiązania. I stawiają na swoją myśl technologiczną, jeżeli tak to można nazwać. Robią patenty na te rozwiązania i musza w nie wierzyć. Inni idą drogą właściwie tradycyjną i nic nowego w kwestii płyt gazowych nie wymyślili. Standardowe rozwiązanie z palnikiem i tyle. Dodali może zabezpieczenia. A Solgaz kombinuje, szuka własnej drogi. Jak kiedyś robił normalne płyty to też miał funkcje, które nie były u innych dostępne. Pamiętam płytę gazowa z palnikami ale z czujnikiem temperatury panującej w garnku. Taki grzybek pod garnkiem. Pomysłowe. Teraz poszli dalej z tymi pomysłami i rozwiązaniami. Płyta gazowa z palnikami pod szkłem to mega pomysł.
Kuźnica

Re: Kuchnia z Solgaz - opinie

Post autor: Kuźnica »

Jak dla mnie to ich sprzęt jest bardzo fajny. Pomysłowy. Bo raczej u konkurencji ciężko znaleźć rozwiązania, które oferują. Ja nie znalazłem. Przykładowo znajomi mieszkają w kawalerce. Mają małą kuchnię, o ile tak to można nazwać :) I u nich rewelacyjnie sprawdza się ten ich piekarnik 3w1. Idealne rozwiązanie do takich pomieszczeń. Tam nie ma miejsca, na osobne urządzenia tego typu. Jedno sie zmieści. Mając ten piekarnik, mają dodatkowo mikrofalę i urządzenie do gotowania na parze. Każde osobno sporo zajmuje przestrzeni.
Moszczyńska

Re: Kuchnia z Solgaz - opinie

Post autor: Moszczyńska »

Innova to całkiem fajna płyta gazowa. Zupełnie inna, to fakt. Trzeba trochę się przestawić na gotowanie na niej. Nie jest tak samo jak na zwykłej kuchence gazowej. Do indukcji nie porównam, bo nie mam doświadczenia. Pewnie jest inaczej. Indukcja szybka, ale i wymaga innych garnków. I dobrej instalacji elektrycznej. Nie każdy takie ma. A gotowanie na gazie jakoś u mnie lepiej sie sprawdza. I mam po prostu doświadczenie. W gotowaniu przecież też nie chodzi o to, by było szybko. Szybko to można zagrzać wodę lub podgrzać coś. Do gotowania to zawsze potrzeba czasu. Rosół trzeba długo gotować by był dobry, mięso tez jest lepsze, jak się je gotuje dłużej a w niższej temperaturze.
Beata

Re: Kuchnia z Solgaz - opinie

Post autor: Beata »

Sprzęt agd z Solgaz to dla mnie nowoczesne rozwiązania o pięknym wyglądzie z górnej półki. Producent dba o ich funkcjonalność i ją ulepsza co najlepiej widać na najnowszej płycie Innova, o której tu sporo się wypowiadacie. Sama ją posiadam i jestem w niej zakochana. Cicho się ją włącza, można na niej pomieścić duże garnki i co najważniejsze nie musiałam ich do niej wymieniać. Nawet z tym mniejszym zużyciem gazu to prawda, a funkcjonalność ułatwia gotowanie.
Anka

Re: Kuchnia z Solgaz - opinie

Post autor: Anka »

Marzyłam o kuchence gazowej z Solgaz. Jest inna niż wszystkie, a wygląda doskonale w swej prostocie i przy zastosowaniu wysokiej klasy materiałów. Odkąd ją odkryłam obserwowałam jej przemianę. Producent naprawdę dba o to by była idealna i wraz z każda nową linią ją zmienia, ulepsza aż powstałą Innova. To właśnie ona zagościła w mej kuchni i nie zamieniłabym ją na żadną inną. Kocham na niej gotować i cenią ją za to, że jest bezpieczna w użyciu i zużywa mniej gazu od poprzedniej kuchenki.
Krysia

Re: Kuchnia z Solgaz - opinie

Post autor: Krysia »

Nie znałam wcześniej tego sprzętu, a zbierając informację na temat urządzania kuchni natrafiłam na ten wątek. Poczytałam i sprawdziłam ofertę tej firmy. Ich sprzęt sprawia wrażenie bardzo eleganckiego, a patrząc na specyfikacje jest on bardzo funkcjonalny i trwały dzięki dobrej jakości elementów z których go wyprodukowano. Myślę, że już wiem jaki chcę piekarnik i kuchenkę w swej kuchni :)

..................................................
..................................................
Sławomir

Re: Kuchnia z Solgaz - opinie

Post autor: Sławomir »

Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż dobrej jakości, naturalne wędliny, dlatego zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę mojego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie m.in. Kabanos z dzika i wiele więcej.
ODPOWIEDZ