Drewniane meble

To miejsce na tematy związane z zakupem mebli w salonach, marketach budowlanych czy zakładach stolarskich. Dowiedz się, czy warto zamówić wyposażenie na wymiar.
Awatar użytkownika
jonatan1986
Posty: 0
Rejestracja: 14 mar 2023, 12:50

Drewniane meble

Post autor: jonatan1986 »

Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób najlepiej jest dbać o drewniane meble, to ja przychodzę dzisiaj z poleceniem :) Słuchajcie, znalazłam świetną stronę, na której jest naprawdę ogrom porad, głównie dotyczących pielęgnacji obuwia, ale trafiłam też tam na informację właśnie dotyczącą pielęgnacji mebli. Polecam zerknąć, będziecie wiedzieć jak pielęgnować drewniane meble.
juankaa

Re: Drewniane meble

Post autor: juankaa »

U mnie na przykład mam do wybrania altax impregnat jedna warstwa już jest położona i zastanawiam się nad następną. Kupienie tego nie jest drogie, ale czy to ma sens. Ile warstw powinno się kłaść? Jak to widzicie, jakie macie w tym względzie podpowiedzi?
anikaa

Re: Drewniane meble

Post autor: anikaa »

Wystarczy się w sieci rozglądnąć i można znaleźć praktycznie wszelkiego rodzaju meble... Chociażby aktualnie znalazłam piękny narożnik z funkcją spania szary u firmy Kornelo Meble i chyba dokonam tam zakupu. Wydaje mi się, że warto - bo wygląda na solidny i funkcjonalny.
ODPOWIEDZ