Astra Hotel i Restauracja

Poznaj polecane firmy i dowiedz się, co na ich temat sądzą pozostali użytkownicy. Jeśli chcesz, dołącz do dyskusji!
Alfons

Astra Hotel i Restauracja

Post autor: Alfons »

Jak wygląda praca w Astra Hotel i Restauracja? Czy jest ktoś z obecnych pracowników? Polecacie? Jak wygląda praca zdalna? Czy trzeba się stawiać w siedzibie?
marcysiaa

Re: Astra Hotel i Restauracja

Post autor: marcysiaa »

No ok - ja tam nie znam, dlatego się nie wypowiem. Natomiast jak chodzi o hotel dla dwojga warszawa , to według mnie warto byłoby tutaj pomyśleć nad ofertą hotelu Sante. Jest to wyjątkowe miejsce, luksusowe i stosunkowo niedrogie. Można tam przyjemnie spędzić czas.
rysiaa

Re: Astra Hotel i Restauracja

Post autor: rysiaa »

A co przykładowo dla odmiany napiszecie mi o hotelu https://europejskiwroclaw.pl/konferencje/ ? Tak pytam, ponieważ poszukuję odpowiedniego miejsca na spotkanie biznesowe i zastanawiam się czy nie postawić właśnie na nich? Co wy na to? Co możecie napisać mi na temat i sal konferencyjnych itd?
dosiek

Re: Astra Hotel i Restauracja

Post autor: dosiek »

Jeśli chodzi o poszukiwanie wyjątkowych doznań kulinarnych, dobrym pomysłem jest odwiedzenie restauracja Nadarzyn. Dzięki doskonałemu połączeniu tradycji z nowoczesnością oferuje ona niezapomniane doznania kulinarne. Eleganckie wnętrza i dbałość o szczegóły tworzą niepowtarzalną atmosferę, która sprawia, że każde wydarzenie jest wyjątkowe.
Janinka

Re: Astra Hotel i Restauracja

Post autor: Janinka »

Organizacja przyjęć okolicznościowych wymaga szczególnej uwagi do detali i indywidualnego podejścia do każdego klienta. Oferujemy szeroki wybór menu oraz możliwość dostosowania oferty do konkretnych potrzeb i preferencji. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, każde wydarzenie staje się niezapomnianym przeżyciem. Więcej informacji o naszych usługach znajdziesz na stronie https://naskrajnej.pl/przyjecia-okolicznosciowe/ gdzie prezentujemy nasze możliwości organizacyjne i kulinarne.
poli9222

Re: Astra Hotel i Restauracja

Post autor: poli9222 »

Prowadzicie własny hotel? Dbacie o jakość usług oraz o komfort swoich klientów, ale chcecie zwiększyć rezerwacje w swoim hotelu? Jeśli tak, to mogę podpowiedzieć, że fajny poradnik dostępny jest na stronie https://horecaline.pl/jak-zwiekszyc-lic ... lu/hotele/ . Macie tam mnóstwo informacji dla każdego z branży!
marek22

Re: Astra Hotel i Restauracja

Post autor: marek22 »

Zobaczcie też na ofertę na Noclegi apartamenty Poznań to piękne miejsce w centrum miasta gdzie można wynająć luksusowy apartament i tam wypocząć i się zrelaksować. To miejsce gdzie dobrze i smacznie zjecie i wypoczniecie w luksusowych apartamentach z pięknym widokiem.
majaa

Re: Astra Hotel i Restauracja

Post autor: majaa »

Nie znam tego miejsca, ale jest ok - to najważniejsze. Przykładowo ja teraz planuję zorganizować mojego dziecka chrzciny Wrocław i w tym kierunku chcę zgłosić się do restauracji SmaQ Food & Wine.
ODPOWIEDZ