biuro nieruchomości

Poznaj polecane firmy i dowiedz się, co na ich temat sądzą pozostali użytkownicy. Jeśli chcesz, dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Samantra-93
Posty: 0
Rejestracja: 14 paź 2021, 2:35

biuro nieruchomości

Post autor: Samantra-93 »

Szukanie mieszkania w Krakowie nie jest łatwe. Wiele pułapek czeka na najemców. Dlatego ja wolałam żeby biuro nieruchomości zajęło się poszukiwaniem za mnie. Wybrałam to biuro: http://neodom.pl i jestem naprawdę zadowolona.
inga

Re: biuro nieruchomości

Post autor: inga »

My też korzystaliśmy z usług biura nieruchomości i dobrze się sprawdziło. U nas w Pruszkowie takie solidne biuro nieruchomości to Retalia https://retalia.pl/o-firmie/ Ta agencja pośrednictwa w obrocie nieruchomościami to mega profesjonaliści, dobrze znają rynek, mają ciekawe oferty i dobre podejście do klientów, z nimi macie gwarancję sprawnego i bezpiecznego zawierania umów. Pomogą wam też w procesie negocjacyjnym i w obsłudze kredytowej. My dzięki nim szybko znaleźliśmy idealne mieszkanie.
czareq

Re: biuro nieruchomości

Post autor: czareq »

Czy może orientujecie się czy mieszkania w Gdańsku rynek pierwotny będą drożeć w tym roku czy raczej jest możliwość, że stanieją? Pytam, bo na https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/gdansk oglądałem mieszkania i jedno szczególnie wpadło mi w oko. Szukam mieszkania dla córki na prezent ślubny dla niej i zięcia. Chciałbym takie mieszkanie w dogodnej lokalizacji, blisko żłobka i przedszkola, a także aby komunikacja miejska była dobrze zorganizowana. Córka planuje założyć rodzinę więc super jeśli nieruchomość będzie położona w okolicy zieleni, parków czy plaży. Jedno z mieszkań, które znalazłem spełnia moje oczekiwania i chyba się na nie zdecyduję.
ODPOWIEDZ