Opinie o Biznes - Projekt Grupa Szkoleniowo Doradcza Sp. z o.o.

Poznaj polecane firmy i dowiedz się, co na ich temat sądzą pozostali użytkownicy. Jeśli chcesz, dołącz do dyskusji!
Sławomir

Re: Opinie o Biznes - Projekt Grupa Szkoleniowo Doradcza Sp. z o.o.

Post autor: Sławomir »

Jeżeli prowadzicie własny sklep internetowy, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Innoship - https://innoship.com/pl/korzysci/automa ... -zamowien/ , która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu zarządzania sprzedażą w sklepie internetowym oraz usługami kurierskimi. Sam korzystam z ich usług, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
ludzkieoko

Re: Opinie o Biznes - Projekt Grupa Szkoleniowo Doradcza Sp. z o.o.

Post autor: ludzkieoko »

Ostatnio mam w życiu sporo zmian i okazuje się, że to jednak wpływa na to, jak pracuję. Dlatego pomyślałam sobie, żeby zrobić szkolenie zarządzanie stresem w pracy . Co wy na to? Warto od tego zacząć, ot tak po prostu ?
Gargulec

Re: Opinie o Biznes - Projekt Grupa Szkoleniowo Doradcza Sp. z o.o.

Post autor: Gargulec »

Ustalenie ceny sprzedaży dla używanych przedmiotów wymaga także zrozumienia, że za wysoka cena może odstraszyć potencjalnych kupujących, podczas gdy za niska może skutkować szybką sprzedażą, ale mniejszym zyskiem. Kluczem jest znalezienie równowagi, która przyciągnie kupujących i zapewni satysfakcjonujący zwrot z inwestycji. W celu uzyskania dodatkowych wskazówek, warto odwiedzić stronę https://www.narew.info/publikacje/27437 ... daz-online i samemu się z tym zapoznać.
laleeczka

Re: Opinie o Biznes - Projekt Grupa Szkoleniowo Doradcza Sp. z o.o.

Post autor: laleeczka »

Ogólnie od jakiegoś czasu sprawdzam sobie niektóre moje zachowania i staram się umiejętnie do tego podchodzić. Sprawdzam także to, jak manipulacja i wywieranie wpływu na ludzi jest wykorzystywana na co dzień. Wiecie, że nawet bardzo mocno?
soniaa

Re: Opinie o Biznes - Projekt Grupa Szkoleniowo Doradcza Sp. z o.o.

Post autor: soniaa »

Jak wykończyliście łazienki w swoich placówkach biznesowych? Sami się nad tym zastanawiamy, chcemy trwałości, ale i taniości, więc może blat łazienkowy hpl to dobry wybór? Słyszałam, że ma podobno być naprawdę skuteczny, dlatego chętnie dowiem się, jak to będzie wyglądało, jakie macie zdanie i czy naprawdę warto w to iść. Dajcie znać, ciekawi mnie to niezmiernie.
majakasia

Re: Opinie o Biznes - Projekt Grupa Szkoleniowo Doradcza Sp. z o.o.

Post autor: majakasia »

Potrzebny mi będzie ekspert biznesu , bo widzę, że nie mamy za dużo doświadczeń i to jest naszym największym problemem. I w tym względzie waham się, kogo mam zatrudnić. Nie znam nikogo, a jednak mimo wszystko największym rozwiązaniem dla mnie będzie po prostu działanie. Proszę o wskazówki.
Ącki

Re: Opinie o Biznes - Projekt Grupa Szkoleniowo Doradcza Sp. z o.o.

Post autor: Ącki »

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na umiejętności cyfrowe, w ofercie pojawiły się szkolenia z digital marketingu, analityki internetowej oraz e-commerce. Są one dostosowane do współczesnych wymagań rynku, a ich pełna oferta jest dostępna pod adresem https://4grow.pl/ co ułatwia dostosowanie szkoleń do potrzeb firmy.
Sowa

Re: Opinie o Biznes - Projekt Grupa Szkoleniowo Doradcza Sp. z o.o.

Post autor: Sowa »

Jednym z powodów, dla których warto rozważyć prowadzenie działalności na Słowacji, jest łatwość w zakładaniu i prowadzeniu biznesu, wynikająca z przejrzystego systemu prawnego. Więcej informacji o zaletach prawnych można znaleźć tutaj https://pulstygodnia.pl/pl/651_artykuly ... wacji.html i kraj ten również oferuje strategiczne położenie w Europie Środkowej, co ułatwia handel międzynarodowy.
alli88

Re: Opinie o Biznes - Projekt Grupa Szkoleniowo Doradcza Sp. z o.o.

Post autor: alli88 »

Prowadzenie biznesu też może być dużo wygodniejsze, efektywniejsze. Ja przykładowo znalazłam teraz firmę Apifornica, która oferuje świetne technologicznie rozwiązania komunikacyjne. Zobaczcie przykładowo na takie opcje jak automatyzacja rekrutacji. W ten sposób dużo sprawniej wasi zainteresowani będę otrzymywać odpowiedzi na poszczególne zapytania.
nadiaa

Re: Opinie o Biznes - Projekt Grupa Szkoleniowo Doradcza Sp. z o.o.

Post autor: nadiaa »

Czy warto sprawdzić niektóre rozwiązania, jakie są po prostu dla nas przygotowane’? Ja wiem, że jakieś nowe strony internetowe poznań warto byłoby wprowadzić. Dlaczego Poznań? Bo tu mam najbliżej, żeby się dogadać i porozumieć. Wiem, że różnie to z tym bywa, ale jednak najważniejsze jest dla mnie, by wszystko śmigało.
ulfonsa

Re: Opinie o Biznes - Projekt Grupa Szkoleniowo Doradcza Sp. z o.o.

Post autor: ulfonsa »

Jak powinny wyglądać działania na początku zakładania sklepu z działalnością niezarejestrowaną, związaną ze sprzedażą ubrań? W sumie też będzie mi potrzebny skuteczny i intuicyjny program do prowadzenia sklepu internetowego , niemniej jednak zastanawiam się nad tym też finansowo. Czy macie jakieś wskazówki, podpowiedzi?
madmuazell

Re: Opinie o Biznes - Projekt Grupa Szkoleniowo Doradcza Sp. z o.o.

Post autor: madmuazell »

Największym rozwiązaniem dla mojego dobra w firmie jest wprowadzenie nowych, dodatkowych opcji, które sprawią, że mój salon będzie jeszcze chętniej odwiedzany. Myślę o małych gratisach, ale też zastanawiam się, czy zapachy rozpylane w sklepach nie będą pasowały. W końcu ludzie lubią chodzić tam, gdzie ładnie pachnie, nieprawdaż?
ODPOWIEDZ