Opinie o Ciszewska Joanna Lekarz Okulista

Poznaj polecane firmy i dowiedz się, co na ich temat sądzą pozostali użytkownicy. Jeśli chcesz, dołącz do dyskusji!
Walerian

Opinie o Ciszewska Joanna Lekarz Okulista

Post autor: Walerian »

Proszę o opinię na temat tego pracodawcy.
lidkaa

Re: Opinie o Ciszewska Joanna Lekarz Okulista

Post autor: lidkaa »

Nie znam owej okulistki, ale ja przykładowo słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat Centrum Okulistycznego https://www.spektrum.wroc.pl - że tam leczą różne problemy związane z narządem wzroku. Także według mnie warto się do nich zgłosić, ponieważ mają tam mieć profesjonalnych specjalistów.
renoes

Re: Opinie o Ciszewska Joanna Lekarz Okulista

Post autor: renoes »

Który salon optyczny piaseczno jest dla Was dobry? Muszę iść po oprawki do okularów, bo w miejscu, gdzie wcześniej zamówiłam, nie mogą być zrealizowane. Dodatkowo chętnie sprawdziłabym, czy profil szkiełek został mi również dobrze dobrany. Co kilka osób, to nie jedna, nieprawdaż?
mikakinka

Re: Opinie o Ciszewska Joanna Lekarz Okulista

Post autor: mikakinka »

Od jakiegoś czasu sprawdzam możliwości leczenia i jestem załamana tym, jak długie są kolejki do lekarzy i że nie mogę sobie z tym poradzić. Dodam, że naprawdę dla mnie to ważne, żeby mieć dostęp do specjalistów. Dajcie znać, jak u Was to wygląda i jakie macie plany, by jednak tyle nie czekać.
Gretta

Re: Opinie o Ciszewska Joanna Lekarz Okulista

Post autor: Gretta »

Współczesna chirurgia okulistyczna oferuje szeroki wachlarz zabiegów, które mogą znacząco poprawić jakość widzenia. Od korekcji wad wzroku po leczenie zaawansowanych schorzeń, nowoczesne metody operacyjne są bezpieczne i skuteczne. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie: https://www.mdt.pl/kategoria/chirurgia-okulistyczna/
ODPOWIEDZ