Polecam Lima S.A. Magazyn nr 15

Poznaj polecane firmy i dowiedz się, co na ich temat sądzą pozostali użytkownicy. Jeśli chcesz, dołącz do dyskusji!
Żarko

Polecam Lima S.A. Magazyn nr 15

Post autor: Żarko »

Bardzo mi pomogli w rozwiązaniu problemów.
sabinaa

Re: Polecam Lima S.A. Magazyn nr 15

Post autor: sabinaa »

No ok. Jak chodzi zaś o magazynowanie Warszawa, to warto też wspomnieć o firmie EJKO http://ejko.com.pl/ . U nich możecie spotkać się z całkiem sporą przestrzenią, dobrymi warunkami najmu, jak i wieloma innymi możliwościami. Nawet możecie skorzystać z ich transportu, czy też logistyki.
marek445

Re: Polecam Lima S.A. Magazyn nr 15

Post autor: marek445 »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://czyszczenie-hal.pl/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej firmy Altura. Jest to firma, która specjalizuje się we wszystkich pracach związanych z czyszczeniem i myciem hal przemysłowych.
kafel

Re: Polecam Lima S.A. Magazyn nr 15

Post autor: kafel »

O ile mi wiadomo, wiele magazynów wdrożyło tablice budowlane jako część swoich systemów bezpieczeństwa. Zdecydowanie warto rozważyć zastosowanie ich również w swoim magazynie.
hamko

Re: Polecam Lima S.A. Magazyn nr 15

Post autor: hamko »

O ile mi wiadomo, barierki ochronne bhp są uważane za standardowy środek bezpieczeństwa w większości magazynów. Nie tylko zapewniają fizyczną ochronę, ale także przyczyniają się do bardziej wydajnego i zorganizowanego przepływu pracy. Można śmiało powiedzieć, że posiadanie takich poręczy to dobry pomysł dla każdego magazynu
karlla

Re: Polecam Lima S.A. Magazyn nr 15

Post autor: karlla »

Nie znam tej firmy... Ale jak chodzi o takie aspekty, jak magazynowanie krótkoterminowe i długoterminowe to w tym
kierunku warto się zgłosić do firmy EJKO http://ejko.com.pl/ . Oni specjalizują się w tym zakresie już długi czas i są naprawdę niezawodni w tym aspekcie.
rexaa

Re: Polecam Lima S.A. Magazyn nr 15

Post autor: rexaa »

No chyba, że chcecie wybudować swoją przestrzeń magazynową, to wówczas warto zgłosić się do firmy Carcon .
U nich możliwe jest projektowanie, jak i budowa hal carcon, ale również i innych obiektów. Warto dokładnie zapoznać się z ich propozycjami.
Kokosz

Re: Polecam Lima S.A. Magazyn nr 15

Post autor: Kokosz »

Firma oferująca magazyny samoobsługowe na https://kingstorage.pl/ kładzie duży nacisk na dostosowanie swojej oferty do wymagań klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebne jest krótkoterminowe przechowanie sezonowych dekoracji, czy długoterminowe magazynowanie mebli, firma ta oferuje rozwiązania, które można dopasować do różnorodnych potrzeb. Klienci mogą liczyć na wsparcie w doborze odpowiedniej przestrzeni magazynowej oraz pomoc w procesie wynajmu.
ODPOWIEDZ