Polecam Profile-Biznes Sp z.o.o

Poznaj polecane firmy i dowiedz się, co na ich temat sądzą pozostali użytkownicy. Jeśli chcesz, dołącz do dyskusji!
Odo

Polecam Profile-Biznes Sp z.o.o

Post autor: Odo »

Hej, czy macie jakieś opinie na temat firmy Profile-Biznes Sp z.o.o?
pestkaa

Re: Polecam Profile-Biznes Sp z.o.o

Post autor: pestkaa »

A co sądzicie o firmie https://arabeska-gabloty.pl/gabloty-wewnetrzne - czy ktoś z was może ich kojarzy??? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad zakupem u nich gablot do mojej firmy, bo chcę zadbać o przepływ informacji - jest to ważne. A taka gablota doskonale się sprawdzi.
allaha

Re: Polecam Profile-Biznes Sp z.o.o

Post autor: allaha »

Chcę zacząć prowadzić swój biznes, ale prawdę mówiąc, sama nie wiem, co powinnam w tej kwestii mieć ogarnięte. Sprawdzałam, jeśli chodzi o sklepy, to coś takiego jak digital signage oprogramowanie , ale naprawdę nie wiem, jak to ma wyglądać. Ciekawi mnie Wasze podejście, Wasza pomoc.
veraversa

Re: Polecam Profile-Biznes Sp z.o.o

Post autor: veraversa »

U mnie naprawdę ważne jest to, by moi pracownicy były zadowoleni i jak na razie sprawdzam sobie, czy sensowniej nie będzie sprawdzić czegoś takiego jak klimatyzator kasetonowy . U mnie to jednak mimo wszystko ważne, jeśli miałabym coś powiedzieć, to właśnie odnośnie danego modelu. W sumie nie wiem, co będzie odpowiednie.
Adrian

Re: Polecam Profile-Biznes Sp z.o.o

Post autor: Adrian »

Od wielu lat prowadzę własną firmę i zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest współpraca ze specjalistami w danej branży. Osobom zainteresowanym tematem reklamy zewnętrznej polecam sprawdzić porady w artykule na stronie - https://zyvex.rzeszow.pl/a-moze-tak-reklama-zewnetrzna/ .
kamilino

Re: Polecam Profile-Biznes Sp z.o.o

Post autor: kamilino »

Zastanawiam się,czy na przykład ciecie laserem na zamówienie nie będzie sukcesem dla mnie. Wiecie, chodzi o to, że jednak mimo wszystko skupiam się na rozwiązaniach, które dają mi energię i pomogą w rozwoju firmy. Kto wie, może właśnie o tym będę myśleć.
leggalitto

Re: Polecam Profile-Biznes Sp z.o.o

Post autor: leggalitto »

Które pudełka reklamowe możecie mi polecić do firmy? W sumie to coś sensownego, a mianowicie działanie na korzyść swojej firmy , wiem jednak, że nie każdemu to odpowiada. Może pomożecie jakoś rozwiązać tę sprawę dla mnie?
homebuula

Re: Polecam Profile-Biznes Sp z.o.o

Post autor: homebuula »

Mój biznes to dopiero ma swoje niesamowite problemy... I ja sądzę, że naprawdę warto to rozważyć, żeby skupić się na możliwościach. A mianowicie chodzi o to, że filmy reklamowe Kraków można nawet uruchomić. One są zdecydowanie najlepsze, jeśli chodzi właśnie o nasze reklamowe niuanse.
trombiavoila

Re: Polecam Profile-Biznes Sp z.o.o

Post autor: trombiavoila »

Jakie nato państwa polecacie do rozwinięcia własnej działalności gospodarczej? Dla mnie to ważne, bo jednak pośrednio zastanawiam się też nad rzuceniem na wielobranżówkę i to światową, ale na spokojnie, wszystko po kolei. Co więc wiecie na ten temat?
małaa

Re: Polecam Profile-Biznes Sp z.o.o

Post autor: małaa »

A czy prowadzicie badania laboratoryjne? Ja właśnie otwieram dział badawczy i teraz szukam kwas jodowodorowy i inne odczynnik chemiczne... Czy doradzicie mi - gdzie mogę kupić coś sprawdzonego? W sieci przykładowo znalazłam firmę Argenta - może na ich produkty warto byłoby się zdecydować?

immumax syrop
kokiecinaa88

Re: Polecam Profile-Biznes Sp z.o.o

Post autor: kokiecinaa88 »

Chciałabym sprawdzić, co sądzicie, jeśli mam mieć na oku takie https://netselekt.pl/pl/c/Monitory-POS/8882 monitory do wyboru produktów. Myślę, że część klientów mogłaby w ten sposób po prostu kupić sobie produkty jedzeniowe u mnie, a potem odebrać spakowane przy kasie. Co wy na to? Dobry to będzie pomysł?
lisska

Re: Polecam Profile-Biznes Sp z.o.o

Post autor: lisska »

Natomiast ja waśnie otwieram linię produkcyjną. Nieważne już z czym i co chodzi? Ale mam pytanie przy okazji o firmę ISHIDA - czy tam warto byłoby kupić wagi kontrolne i inne urządzenia? Czy faktycznie pozwalają wszystko dokładnie ważyć i kontrolować jakość?
ODPOWIEDZ