apteka

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
hiacynta

apteka

Post autor: hiacynta »

W których aptekach stacjonarnych kupujecie leki? Macie jakieś swoje ulubione? w których jest stosunkowo tanio i jest duży wybór produktów, będę wdzięczna za polecenia
basia

Re: apteka

Post autor: basia »

wydaje mi się, ze DOZ jest przystępny cenowo, ja już tam od paru lat kupuję bo mam niedaleko domu i nawet mimo tej inflacji szalejącej nie zauważyłam jakichś podwyżek
hexa

Re: apteka

Post autor: hexa »

Często porównuję ceny w aptekach i w doz zawsze mi najtaniej wychodzi. Nie kupuję nigdzie indziej, bo ceny są już naprawdę masakryczne, dlatego oby jak najdłużej trzymali ceny w doz.
Ratia

Re: apteka

Post autor: Ratia »

Bardzo się cieszę, że mam dość niedaleko aptekę DOZu, dlatego, że u nich faktycznie leki są w najlepszych cenach - fajnie, że można chociaż trochę zaoszczędzić w dzisiejszych czasach :)

kurtka lotnicza cwu
honka

Re: apteka

Post autor: honka »

Tak, to prawda, wszędzie wszystko idzie w górę, a róznice między aptekami naprawdę potrafią zaskoczyć. Ja kupuję w dozie, bo tam mi wychodzi najtaniej.
nenka

Re: apteka

Post autor: nenka »

dobrze, że trafiłam na ten wątek, cała rodzinka się rozchorowała i ogolociliśmy apteczkę więc muszę uzupełnić zapasy, jak w doz uda się kupić taniej to tylko dobrze dla mnie
ODPOWIEDZ