budowa dachu, dachówki

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
kwiam

Re: budowa dachu, dachówki

Post autor: kwiam »

Mamy faktycznie dachówkę. Materiał na pokrycie dachu, ale nie tylko, bo również system odwodnienia dachu i różne inne akcesoria dachowe kupiłem w jednym miejscu. Tak kompleksowo zaopatrzyłem się w sklepie firmy Dachlux https://www.dachlux.pl/oferta/systemy-odwadniania/ w Warszawie. Pracownicy tej firmy profesjonalnie doradzili nam, jakie produkty najlepiej będą z sobą działać, jesteśmy zadowoleni z jakości ich usług i z samych zakupów, były udane, polecam.
erlond

Re: budowa dachu, dachówki

Post autor: erlond »

Z kolei u jest dachówka ceramiczna marki Roben i to był dobry wybór, w 100 % jesteśmy zadowoleni, to doskonała jakość, dachówka jest solidna, wytrzymała, dobrze wygląda, o to nam chodziło. Kupić możecie ją w rozsądnej cenie w https://panoramadachow.pl/wycena-dachowki-ceramicznej/ My u nich właśnie się zaopatrzyliśmy i nie przepłaciliśmy. Mają bardzo fajny wybór a co więcej oferują opcję ułożenia dachówek, także trzymajcie ten kontakt, może wam się przydać.
brax

Re: budowa dachu, dachówki

Post autor: brax »

Budowę dachu skończyliśmy w tym roku, nasza budowa już jest domknięta, bo pokrycie jest, teraz czas na wykończeniówkę. Zdecydowaliśmy się na pokrycie dachu blachodachówką, bo materiał ten jest relatywnie tani, o wiele tańszy niż dachówki ceramicznej, a przy tym jest lekki i dość wytrzymały. Zaopatrzyliśmy się w firmie Okno-Dach https://oknodach.com.pl/kontakt/ z Nowego Targu, ten sklep doradziło nam kilka osób i bardzo dobrze wyszliśmy na tym, że zrobiliśmy u nich zakupy, cenowo wyszło korzystnie, polecam.
musk

Re: budowa dachu, dachówki

Post autor: musk »

U nas była modernizacja dachu. Kupiliśmy dom z rynku wtórnego i trzeba go było całego zmodernizować. Do prac remontowych pomieszczeń i do prac dekarskich zatrudniliśmy firmę FUDAL https://fudal.eu/oferta/prace-budowlane ze Stróż. Oni doskonale się spisali, to bardzo dobrzy specjaliści, doskonale się spisali. Naprawdę warto skorzystać z ich usług, pracowali szybko, ale byli dokładni, całość wyszła w korzystnej cenie, firmę mogę szczerze polecić wszystkim.
Kohort

Re: budowa dachu, dachówki

Post autor: Kohort »

My mamy dachówkę ceramiczną i to była dobra decyzja, moim zdaniem blachodachówka to gorszy wybór. Konkretnie jest u nas Röben w 100 % jestem zadowolony z wyboru tej dachówki, jest solidna i dobrze wygląda. Cieszę się, że w przyjaznej cenie trafiłem na nią w pomorskiej Hurtowni Ambit Pokrycia Dachowe https://www.ambit.gda.pl/oferta/dachy-s ... ceramiczna W Ambit znajdziecie różnego typu pokrycia dachowe, są też blachodachówki, dachówki betonowe czy blachy trapezowe, także co tam już wolicie.
naki

Re: budowa dachu, dachówki

Post autor: naki »

Kupiliśmy dachówkę ceramiczną na dach. Prezentuje się to naprawdę świetnie. W dachu mamy także okna dachowe, je kupiliśmy online. Znaleźliśmy sklep internetowy e-oknadachowe.pl: https://e-oknadachowe.pl/jak-kupowac W nim można kupić okna, włazy, akcesoria dachowe, schody na strych i wiele innych produktów, których jakość jest wysoka. Naprawdę warto się tam zaopatrzyć, ceny mają korzystne. Na stronie mają instrukcję na temat tego, jak u nich te rzeczy, w tym okna zamawiać, z otrzymanych produktów jesteśmy w pełni zadowoleni.
Rooszek

Re: budowa dachu, dachówki

Post autor: Rooszek »

Jeśli chodzi o porządny wybór pokryć dachowych, w tym dachówki ceramiczne, cementowe, blachodachówki, blachę trapezową czy gonty bitumiczne to mogę was skierować do firmy Tyliński z Leszna. My u nich się zaopatrzyliśmy, wybraliśmy klasyczną dachówkę ceramiczną i jesteśmy zadowoleni, dobrze się sprawdza w praktyce. Dodam, że ogółem mają tam fajny wybór produktów, bo kupicie tam także także okna dachowe i materiały budowlane, wszystko od uznanych marek plus ceny są tam nie wzięte z sufitu i obsługa klienta na najwyższym poziomie.
ODPOWIEDZ