Ciążą z innym mężczyzną w trakcie małżeństwa

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
MarzenaB

Ciążą z innym mężczyzną w trakcie małżeństwa

Post autor: MarzenaB »

Witam. Mam duży problem, otóż mam romans i zaszłam w ciążę z kochankiem. Mój mąż jest za granicą, także nie ma opcji aby on mógł być ojcem. Zastanawiam się co teraz zrobić. Czytała artykuł https://www.rozwodowy.pl/ciaza-z-innym- ... 054,p.html i wyczytałam aby kochanek uznał dziecko trzeba załatwić zgodę męża aby zrzekł się ojcostwa. Czytałam jeszcze inne artykuły na temat rozwodów i uznania dziecka w małżeństwie i za wiele nie znalazłam. A może jest jakaś możliwość aby mąż tylko napisał oświadczenie inie usiał przyjeżdzać do kraju. Chce uniknąć nerwów kłótni itp. Wiem że mleko się rozlało, ale muszę załatwić tą sprawę, rozwód do kolejny etap, nieunikniony
Łyżka

Re: Ciążą z innym mężczyzną w trakcie małżeństwa

Post autor: Łyżka »

Kriotransfer, oferowany w ramach procedury in vitro w naszym ośrodku medycznego wspomaganego rozrodu, umożliwia parom przechowywanie zamrożonych embrionów na przyszłe cykle leczenia. Jest to metoda, która zapewnia większą elastyczność i zwiększa szanse na sukces, szczególnie dla par przechodzących przez wielokrotne próby. Więcej informacji na temat kriotransferu i jego znaczenia w procesie leczenia niepłodności można znaleźć pod adresem https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... otransfer/ i ten etap leczenia oferuje dodatkową nadzieję dla wielu par starających się o dziecko.
Bydlę

Re: Ciążą z innym mężczyzną w trakcie małżeństwa

Post autor: Bydlę »

W trakcie rozwodu, koszty sądowe oraz honoraria adwokackie mogą szybko narastać, co sprawia, że zrozumienie zasad ich rozliczania jest kluczowe dla obu stron. Sąd ma możliwość zasądzenia, aby koszty te poniosła strona bardziej winna rozpadowi małżeństwa, co dodatkowo podkreśla znaczenie aspektu winy w rozwodach kontrowersyjnych. Szczegółowe omówienie tych zasad, wraz z przykładami i wyjaśnieniami, znajduje się na https://www.ostrowmaz24.pl/art/47442/kt ... z-czy-zona co jest cennym źródłem wiedzy na ten temat.
ODPOWIEDZ