Filmy do oglądania w Francuskim wydaniu

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
HuskDream

Filmy do oglądania w Francuskim wydaniu

Post autor: HuskDream »

Dzięki internetowi oglądanie filmów i programów telewizyjnych jest łatwiejsze i wygodniejsze. Ma to zarówno dobry, jak i zły wpływ na przemysł filmowy, ponieważ konsumenci mogą teraz oglądać na żądanie wszystko, co chcą. Znalazłem stronę z filmami od Francuzów a jest to TonFilm.

Filmy, programy telewizyjne, seriale i filmy online są oglądane przez miliony ludzi na całym świecie. Dostawcy strumieniowego przesyłania filmów online, tacy jak Netflix, zdobyli dużą popularność w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ oferują więcej treści niż tradycyjni dostawcy. Wiele osób ogląda filmy lub programy telewizyjne online, aby uniknąć nocy przed ekranem telewizora lub oczekiwania na przybycie płyt DVD/Blu-ray z Amazon lub Netflix.
aialgoo

Re: Filmy do oglądania w Francuskim wydaniu

Post autor: aialgoo »

Nie wiem, jak wy, ale ja lubię oglądać filmy w jakiejś kolejności i jak na razie, to dla mnie to nie ma sensu, by nie brać pod uwagę rozwiązań, które są dla mnie mocno skomplikowane. Niemniej lubię na przykład te filmy https://ludziewolnosci.pl/marvel-kolejnosc/ w odpwiedniej kolejności. Po prostu. I to mi odpowiada.
ODPOWIEDZ