klimatyzacja do ogrzewania?

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
Benon78
Posty: 0
Rejestracja: 28 lip 2022, 0:53

klimatyzacja do ogrzewania?

Post autor: Benon78 »

Macie jakąś wiedzę na temat ogrzewania klimatyzatorem? Coraz częściej słyszę, że ludzie inwestują w dwufunkcyjne klimatyzacje do chłodzenia latem i ogrzewania zimą. Czy to jest faktycznie skuteczne i wydajne przede wszystkim? Bo wiem, że pewnie koszty mogą być niższe niż przy zakupie węgla, ale chcę poznać więcej szczegółów, bo być może sam się zdecyduję.
Balonik

Re: klimatyzacja do ogrzewania?

Post autor: Balonik »

Chiller to urządzenie używane w systemach chłodniczych, które odpowiada za usuwanie ciepła z płynu, zazwyczaj wody lub roztworu glikolu. Jego działanie opiera się na cyklu chłodniczym, gdzie ciepło jest absorbowane i następnie odprowadzane na zewnątrz. Znajdziecie więcej informacji o zasadach działania chillerów i ich zastosowaniu w różnych systemach chłodniczych na stronie https://www.itlife.pl/temat/8652/co-to- ... lodniczym/ która oferuje szczegółowy przegląd tej technologii.
Łukasz

Re: klimatyzacja do ogrzewania?

Post autor: Łukasz »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę dystrybutora urządzeń grzewczych, w tym np. kotły C. O Siedlce . Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie,.
chacman14

Re: klimatyzacja do ogrzewania?

Post autor: chacman14 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę firmy Kowalczyk Instalacje, która w swojej ofercie posiada m.in. montaż klimatyzacji . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Zośka

Re: klimatyzacja do ogrzewania?

Post autor: Zośka »

Chcę wam polecić firmę https://parex-kotly.com.pl/ oni oferują kotły grzewcze wysokiej jakości z podajnikiem. Oni oferują kotły 5 generacji z zastosowaniem rozwiązań ekologicznych. Jeśli szukacie takich piecy do swojego domu to naprawdę warto znać ich ofertę.
ODPOWIEDZ