Myślicie już o wakacjach?

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 0
Rejestracja: 06 wrz 2022, 8:38

Myślicie już o wakacjach?

Post autor: Mateusz »

Czy pomimo tego, że mamy w tym momencie środek zimy, na co wskazuje również pogoda za oknem, to planujecie już przyszłoroczny urlop? wakacje na przyszły rok? Ja właśnie zawsze w grudniu zaczynam planować, a zdarza się, tak jak w tym roku, że robię już jakieś zakupy z tym związane. Zamówiłem sobie z Morowo sprzęt biwakowy, bo akurat mają super ceny :)
aniogoo

Re: Myślicie już o wakacjach?

Post autor: aniogoo »

Jestem zdania, że warto czasem sprawdzać, jak ma wyglądać na przykład pamiątka z danego miejsca. I dla mnie na przykład ciekawostką będzie kalendarz magnetyczny na lodówkę , ale nie wiem też, co wy o tym sądzicie. Jakie macie pomoce dla mnie, informacje?
lukrecjaa

Re: Myślicie już o wakacjach?

Post autor: lukrecjaa »

W sumie to tak, warto powoli pomyśleć o wakacjach.... Ja przykładowo znalazłam teraz firmę https://www.kiribaticlub.pl/ , która zajmuje się organizacją wycieczek i to po całym świecie. Warto zapoznać się z ich pełną ofertą.
Gość

Re: Myślicie już o wakacjach?

Post autor: Gość »

Dziewczyny, dla tych, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo w podróżowaniu, wynajem autokarów z https://albatrostravel.pl/wynajem-autokarow jest idealnym rozwiązaniem. Pozwala to na zapewnienie komfortowej podróży dla całej grupy
turkimena

Re: Myślicie już o wakacjach?

Post autor: turkimena »

Jeśli powiem, że idzie lato i chcę się na to przygotować odpowiednio, to co powiecie na ten temat, co w ogóle uważacie za wartościowe? Chodzi o zakup okularów ogólnie. Czy warto kupować okulary przeciwsłoneczne kocie oczy ? Czy jednak to nie jest modny kierunek dziś? Jak uważacie?
kickersPL

Re: Myślicie już o wakacjach?

Post autor: kickersPL »

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą, bardzo dobrze mówi
---------------------------------------------------------------
najtańsza dieta pudełkowa
ODPOWIEDZ