ogrodzenie z betonu

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
florentyna1971
Posty: 0
Rejestracja: 04 mar 2023, 1:29

ogrodzenie z betonu

Post autor: florentyna1971 »

Jak sądzicie, jakie zalety ma płot betonowy i dlaczego warto montować go jako ogrodzenie na posesji? Według mnie pewnie sprawdza się lepiej niż siatka, bardziej chroni. Poza tym takie ogrodzenie jest też trwałe no i dodatkowo można wybierać spośród różnych wzorów w zależności od producenta. Jak wam się użytkuje taki płot? Podzielcie się opiniami :)
jonkasz

Re: ogrodzenie z betonu

Post autor: jonkasz »

Cześć! Od jakiegoś czasu poszukuję ogrodzenia dla mojej posesji i ostatnio odkryłem firmę Polbram. Mają na swojej stronie, https://polbram.eu/, imponującą kolekcję ogrodzeń, a jakość ich produktów jest naprawdę doskonała. Jeśli potrzebujecie solidnego i trwałego ogrodzenia, koniecznie zajrzyjcie do Polbram!

przypominacz na androida
oliwkaa

Re: ogrodzenie z betonu

Post autor: oliwkaa »

To już tak naprawdę wszystko zależy od was - bo opcji jest naprawdę bardzo dużo... Jak chodzi o mnie, to planuję teraz sprawdzić sobie oferty na nowoczesny system ogrodzeń , który oferuje firma Ulamex. Słyszałam na ich temat wiele pozytywnych opinii - także jestem ciekawa co znajdę dla siebie.
ODPOWIEDZ