Polecane biuro rachunkowe

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Kinia

Polecane biuro rachunkowe

Post autor: Kinia »

Cześć! Czy możecie polecić mi jakieś biuro rachunkowe? Prowadzę firmę z kilkoma oddziałami w Polsce. Planuję wyjść za granicę za jakiś czas. Póki co zdecydowałam się na przeniesienie księgowości poza firmę. Outsourcing usług księgowych w mojej ocenie to dobre wyjście. Biura często bardziej starają się niż księgowa na etacie, której trzeba płacić zgodnie z zasadą: "czy się stoi czy się leży". Z jakich biur korzystacie? Które możecie polecić? Dziękuję za każdą podpowiedź!

ciblage marketing
Robert

Re: Polecane biuro rachunkowe

Post autor: Robert »

Ja jestem z Poznania i korzystam z usług biura rachunkowego AK-PLUS. Prowadzi je pani Anna Klupczyńska. To licencjonowana księgowa. Bardzo sympatyczna i równocześnie bardzo skrupulatna. Jestem z niej bardzo zadowolony, ponieważ wielokrotnie uchroniła mnie przed problemami z fiskusem. Pilnuje terminów, dobrze mi doradza. Nie mam do czego się doczepić. Jak chcesz o niej poczytać więcej, to odsyłam Cię na jej stronę internetową: https://www.biurorachunkowe-poznan.eu/ Znajdziesz tam wszystkie informacje, których potrzebujesz.
Ulka

Re: Polecane biuro rachunkowe

Post autor: Ulka »

Ja korzystam z https://www.ksiegowajaworzno.pl/. To jedno z najbardziej znanych i cenionych biur w województwie śląskim. Księgowe z tego biura spisują się moim zdaniem na medal. Także pilnują terminów. Dobrze rozliczają wszystko, bo miałem wyrywkową kontrolę (kontrolę krzyżową) kilka miesięcy temu i nic nie wykazała złego u mnie. Także jak coś to śmiało odsyłam do tego biura rachunkowego. Możesz śmiało się powołać na mnie, że Cię poleciłam. Może jakiś rabacik zyskasz, albo ja będę mieć z tego jakiś profit. :)
ODPOWIEDZ