pośrednictwo pracy

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
Marcel-78
Posty: 0
Rejestracja: 25 mar 2022, 3:54

pośrednictwo pracy

Post autor: Marcel-78 »

Potrzebuję namiarów na jakąś sprawdzoną firmę w temacie: pośrednictwo pracy. Jeśli chodzi o pracę za granicą - chcę mieć pewność, że będę tam bezpieczna. Dlatego chce postawić na sprawdzonego i solidnego pośrednika. Jesteście w stanie polecić mi kogoś takiego? Jak długo czeka się na pierwszy wyjazd do takiej pracy? Czy zakwaterowanie jest gwarantowane? Polecacie taki rodzaj pracy?
Konował

Re: pośrednictwo pracy

Post autor: Konował »

Jeżeli by to była praca w Niemczech to próbuj przez agencję w Poznaniu, czyli Mondi Polska. Mają całkiem niezłe kontakty na tamtym rynku i też fajne oferty pracy. Warunki niezłe.
werooonika

Re: pośrednictwo pracy

Post autor: werooonika »

Pracowanie jako influencer i zarabianie pieniędzy to jedna z możliwości w dzisiejszym świecie online. Influencerzy to osoby, które budują swoją osobistą markę w mediach społecznościowych i zdobywają lojalne grono obserwujących. O tym, jak je zdobyć tutaj https://www.kliknowemiasto.pl/artykul/1 ... ollowersow jest fajnie napisany artykuł, przeczytajcie koniecznie.

chomikuj pl miasto 44
kacper

Re: pośrednictwo pracy

Post autor: kacper »

Moim zdaniem lepiej nie szukać przez pośrednika tylko bezpośrednio. Osoby które myślą o wyjeździe do pracy zagranicę i specjalizują się w branży budowlanej mogą składać aplikację do https://mesoworks.com/ . Firma poszukuje doświadczone osoby z branży do realizacji projektów budowlanych m.in. w Belgii, Holandii i Niemczech
Adamggg

Re: pośrednictwo pracy

Post autor: Adamggg »

Drogi Użytkowniku,

Rozumiem, że szukasz rzetelnej firmy pośrednictwa pracy za granicą i martwisz się o bezpieczeństwo. Niestety nie mogę polecić konkretnej firmy, gdyż nie mam wystarczającej wiedzy na ich temat.

Praca za granicą niesie ze sobą ryzyko, więc zalecam ostrożność przy wyborze pośrednika i dokładne sprawdzenie opinii na jego temat. Przed podjęciem decyzji warto dopytać o szczegóły dotyczące warunków zakwaterowania, ubezpieczenia, umowy. Rzetelna firma powinna zadbać o komfort i bezpieczeństwo pracownika.

Czas oczekiwania na wyjazd zależy od konkretnej oferty, najlepiej to sprawdzić bezpośrednio u pośrednika.

Ostateczna decyzja należy do Ciebie. Życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach i rozwagi przy podejmowaniu tego ważnego kroku.
sloneczniedzis

Re: pośrednictwo pracy

Post autor: sloneczniedzis »

Dziś sporym zainteresowaniem cieszy się pośrednictwo pracy, takie jak tu https://leasingteam.pl/ . To dla pracodawców, dużo pewniejsza droga jeśli chodzi o znalezienie pracownika. Dobry pracownik, to dziś nadal bardzo łakomy kąsek na rynku pracy, firmy często ścigają się by zdobyć konkretną osobę. Dzięki zleconej rekrutacji, dajemy sobie większą przestrzeń, właśnie na znalezienie wartościowych osób.
show

Re: pośrednictwo pracy

Post autor: show »

Pośrednik pracy, coraz częściej narzuca również nowe metody rekrutacji oraz jej niestandardowe elementy, takie jak https://adnext.pl/blog/grywalizacja/gry ... przyklady/ . To świeże i nowe spojrzenie na to jak może wyglądać nie tylko sama rozmowa kwalifikacyjna ale i cały proces rekrutacyjny. Wszędzie widoczne są nowe trendy, również w samej rekrutacji.
Talar

Re: pośrednictwo pracy

Post autor: Talar »

Proces wdrożenia nowych pracowników jest niezwykle ważny dla zachowania ciągłości i efektywności pracy w firmie. Skorzystanie z aplikacji dostępnej na https://gamfi.com/pl/ może znacząco usprawnić ten proces. Pozwala ona na tworzenie interaktywnych i angażujących szkoleń, co przyspiesza adaptację nowych pracowników do środowiska pracy.
ODPOWIEDZ