Prawnik od rozwodu

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Witek

Prawnik od rozwodu

Post autor: Witek »

Czy ktoś z Forumowiczów może polecić mi dobrego prawnika od rozwodu? Potrzebować będę zarówno od rozwodu cywilnego, jak i kościelnego. Zależy mi na specjalistach najwyższej klasy. Jestem w stanie dobrze zapłacić, byleby były to osoby kompetentne, które pomogą mi rozwiązać szybko i jak najmniej bezboleśnie moje małżeństwo. Dziękuję za każdy namiar jaki mi przekażecie. Oczywiście lokalizacja nie ma znaczenia, choć sam jestem ze Śląska. Zapłacę za dojazd i reprezentację ile trzeba będzie.
Mirosław

Re: Prawnik od rozwodu

Post autor: Mirosław »

Jak potrzebujesz dobrego prawnika od rozwodów kościelnych (a w sumie tak naprawdę to od stwierdzenia nieważności małżeństwa kościelnego) to skontaktuj się z kancelarią kanoniczną Magdaleny Wojdała: https://kancelariawojdala.pl/. To kancelaria która specjalizuje się w tego typu sprawach.

Natomiast jak szukasz prawnika od rozwodu cywilnego to mogę polecić Ci kancelarię z usług której sam korzystałem, tj. https://www.prawnikjaworzno.pl/. Profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie. Jak ceny Cię nie interesują to nie będę pisać, że są też stosunkowo tani :) Generalnie nie mam do czego się doczepić. Mnie pomogli, więc pewnie i Tobie pomogą.

bloczki aluminiowe
ODPOWIEDZ