Prawnik od rozwodu

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Witek

Prawnik od rozwodu

Post autor: Witek »

Czy ktoś z Forumowiczów może polecić mi dobrego prawnika od rozwodu? Potrzebować będę zarówno od rozwodu cywilnego, jak i kościelnego. Zależy mi na specjalistach najwyższej klasy. Jestem w stanie dobrze zapłacić, byleby były to osoby kompetentne, które pomogą mi rozwiązać szybko i jak najmniej bezboleśnie moje małżeństwo. Dziękuję za każdy namiar jaki mi przekażecie. Oczywiście lokalizacja nie ma znaczenia, choć sam jestem ze Śląska. Zapłacę za dojazd i reprezentację ile trzeba będzie.
Mirosław

Re: Prawnik od rozwodu

Post autor: Mirosław »

Jak potrzebujesz dobrego prawnika od rozwodów kościelnych (a w sumie tak naprawdę to od stwierdzenia nieważności małżeństwa kościelnego) to skontaktuj się z kancelarią kanoniczną Magdaleny Wojdała: https://kancelariawojdala.pl/. To kancelaria która specjalizuje się w tego typu sprawach.

Natomiast jak szukasz prawnika od rozwodu cywilnego to mogę polecić Ci kancelarię z usług której sam korzystałem, tj. https://www.prawnikjaworzno.pl/. Profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie. Jak ceny Cię nie interesują to nie będę pisać, że są też stosunkowo tani :) Generalnie nie mam do czego się doczepić. Mnie pomogli, więc pewnie i Tobie pomogą.
Gość

Re: Prawnik od rozwodu

Post autor: Gość »

Hej, dla tych, którzy szukają ogólnych informacji o usługach prawnych w Wadowicach, https://adwokatmariajanik.pl/dobry-adwokat-wadowice/ może być dobrym punktem wyjścia. Strona zawiera informacje, które mogą być przydatne w wielu sytuacjach prawnych.
pamela

Re: Prawnik od rozwodu

Post autor: pamela »

Bardzo współczuję, że znalazłaś się w takiej sytuacji. Jeżeli rozwód ma być z orzeczeniem o winie, to ważny jest wybór odpowiedniego prawnika, który będzie cię reprezentował w sądzie. Lepiej unikać takich popularnych prawników jak Mateusz Mickiewicz , bo szczerze to mam wrażenie, że zależy mu tylko na kasie, a nie dobru klienta.
Wtyka

Re: Prawnik od rozwodu

Post autor: Wtyka »

Niezwykle ważne jest, aby wszelkie działania podjęte w procesie ubiegania się o opiekę naprzemienną były prowadzone z myślą o najlepszym interesie dziecka. Oznacza to nie tylko zapewnienie mu stabilnych warunków życia i emocjonalnego wsparcia, ale także umożliwienie mu rozwoju w bezpiecznym i pozytywnym środowisku. Rodzice mogą znaleźć dodatkowe wsparcie i wskazówki na https://ddwloclawek.pl/pl/701_artykuly- ... adzie.html co może być pomocne w skomplikowanym procesie sądowym.
Traper

Re: Prawnik od rozwodu

Post autor: Traper »

Zajęcia pozaszkolne, takie jak sport, muzyka czy sztuka, mogą stanowić doskonałą platformę do budowania relacji z dzieckiem oraz rozwoju jego pasji i talentów. Rodzice mogą odgrywać aktywną rolę, będąc obecnym i wspierającym podczas różnych aktywności. Artykuł na stronie https://www.portalpomorza.pl/artykul/59 ... -dzieckiem zawiera porady, jak wybrać odpowiednią aktywność w zależności od zainteresowań dziecka oraz jak wspierać je w dążeniu do celów, jednocześnie budując wzajemne relacje.
gazdosPL

Re: Prawnik od rozwodu

Post autor: gazdosPL »

Ja tam się na tym totalnie nie znam, więc wolę się nie wypowiadać
------------------------------------------------------------------------------------------
https://autoplac.pl/oferty/samochody-os ... errari/360
Wanda

Re: Prawnik od rozwodu

Post autor: Wanda »

Ja właśnie się średnio orientuję w temacie dlatego w każdej sprawie wolę poradzić się adwokata, nawet jak napisać odpowiedź na pozew rozwodowy. Dzięki temu wiem, ze wszystko jest zrobione, tak jak być powinno.
ODPOWIEDZ