Problemy kosmetyczno - zdrowotne

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
Jur83
Posty: 0
Rejestracja: 08 lut 2022, 8:34

Problemy kosmetyczno - zdrowotne

Post autor: Jur83 »

No właśnie tak jak w temacie, ujęłam to jako problemy kosmetyczno - zdrowotne, z tego względu, że od dłuższego czasu moim problemem są naprawdę mocno pękające pięty. Czasem tak boleśnie, że trudno na nogę, na stopę nastąpić. Co może być przyczyną? Kupiłam naprawdę dobry krem do stóp, liczę, że przy regularnym użytkowaniu będzie znaczna poprawa. Trzymajcie kciuki.

grammatik und konversation
Gość

Re: Problemy kosmetyczno - zdrowotne

Post autor: Gość »

Maści konopne są dość skuteczne na pękające pięty i suche stopy. Ogólnie produkty konopne są ostatnio bardzo modne i myślę, że warto z nich korzystać, szczególnie dobre są maści przeciwbólowe, jeśli kogoś bolą kolana, stawy albo kręgosłup to polecam krem laurowy Laurocann Forte albo Medicprogress konopne mazani 10% są rewelacyjne. Podobnie z kosmetykami na problemy skórne, kremy bardzo dobrze nawilżają i odżywiają skórę, polecam stronkę konopne24 mają bardzo szeroki wybór produktów, także herbatki konopne, susze cbd, waporyzatory, no i przede wszystkim od różnych producentów w najlepszej cenie
ODPOWIEDZ