psycholog

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
jowita-83
Posty: 0
Rejestracja: 04 sie 2021, 4:27

psycholog

Post autor: jowita-83 »

Jeśli potrzebny jest Wam dobry psycholog lub psychiatra, to szczerze mogę Wam polecić ich: http://psychologursus.com.pl Wyprowadzili mnie na prostą, dali mi siłę i nadzieję na lepsze jutro.
Olek

Re: psycholog

Post autor: Olek »

Ze swojej strony mogę podpowiedzieć, że na stronie https://www.elpisonline.pl/ można znaleźć przydatne informacje na temat psychoterapii oraz można skorzystać z usług psychoterapeuty przez Internet. Tym samym nie trzeba jechać X km i X minut do gabinetu, tylko wygodnie rozsiąść się przed komputerem i porozmawiać przez kamerkę ze specjalistą.
Na tej stronie też znalazłem informację, że można skorzystać z kursu metodą zrób to sam, autorska twórców platformy Elpis Online. Więcej o nim poczytanie w zakładce Kursy.
Roma7

Re: psycholog

Post autor: Roma7 »

Dzieci w obliczu swoich problemów często potrzebują wsparcia, które przekracza możliwości rodzicielskie. W takim wypadku konsultacja psychologa dziecięcego warszawa może być kluczowa w rozpoznawaniu i adresowaniu emocjonalnych i behawioralnych wyzwań. Dobrze wybrać miejsce, gdzie doświadczeni terapeuci oferują swoją wiedzę i umiejętności, aby wspierać dzieci w ich rozwoju.
Gość

Re: psycholog

Post autor: Gość »

Jeśli szukasz dobrego psychologa w Warszawie odwiedź stronę https://psychologuj.pl/specjalisci/psyc ... -c10531926 Znajdziesz tam różnorodne oferty profesjonalnych psychologów, gotowych zapewnić Ci wsparcie i zrozumienie. Dzięki szerokiemu wyborowi specjalistów o różnych podejściach terapeutycznych, znajdziesz właściwą osobę, która pomoże Ci przezwyciężyć trudności i odzyskać równowagę emocjonalną. Bez względu na to, czy potrzebujesz terapii indywidualnej, czy też terapii par, na stronie Psychologuj.pl znajdziesz odpowiednie wsparcie dla siebie.
ODPOWIEDZ