Super kawa

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
Sabrina_78
Posty: 0
Rejestracja: 25 sie 2021, 7:36

Super kawa

Post autor: Sabrina_78 »

Jaką kawę tak naprawdę lubcie, ale tak że jak ją pijecie to czujecie, że to jest to. Smakuje Wam nie dlatego że pobudza, ale dlatego że jest po prostu smaczna. Taka kawa Waszego życia. Jest taka? Podzielicie się? Chętnie spróbuję tych z Waszych poleceń, bo ja ciągle szukam tej jedynej :)
pepkaa

Re: Super kawa

Post autor: pepkaa »

Oj tak - dla mnie też kawa jest najlepszym napojem. Ja jestem ogromną fanką tego napoju i nie tylko robię kawę w postaci tradycyjnej, ale też w każdej innej. A tutaj https://kawazmleczkiem.pl/ znalazłam ostatnio nawet kilka interesujących propozycji kaw. Także przetestuję.
Sławomir

Re: Super kawa

Post autor: Sławomir »

Jeżeli chodzi o mnie, to regularnie korzystam z oferty sklepu internetowego Coffe-Mat, ponieważ mają bardzo dobre ceny, a w ich ofercie znajdziecie najrozniejsze kawy i akcesoria do kawy, w tym np. kawa aeropress .
tyma

Re: Super kawa

Post autor: tyma »

Ile ludzi tyle opinii, ale jak mam być z wami szczera, to mnie najbardziej smakuje smakuje kawa prosto z
Kawiarki :) Bardzo aromatyczna i mocna, czyli jak dla mnie - idealna. A jaka jest wasza ulubiona kawa?
ODPOWIEDZ