Ubrania "domowe"

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
klementyna_69
Posty: 0
Rejestracja: 03 wrz 2021, 17:20

Ubrania "domowe"

Post autor: klementyna_69 »

Też macie takie swoje ulubione "domowe ubrania"? Wiadomo, że najwygodniejsze takie, w które wskakujecie najchętniej po powrocie po pracy do domu? W moim domu była taka tradycja, że w domu zawsze nosiło się te bardziej znoszone, zniszczone ubrania, a niekoniecznie zawsze były to te najwygodniejsze. W swoim domu zmieniłam tę zasadę i postanowiłam, że będę nosić po prostu totalną wygodę. I najczęściej po prostu noszę dresy damskie - wygodne, miłe, ciepłe :)
sopelkowa

Re: Ubrania "domowe"

Post autor: sopelkowa »

Nawet w domu można ubierać się ładnie. Na szczęście w sklepach można znaleźć co raz więcej wygodny a stylowych ubrań. Tutaj https://clamor.pl/markowe-ubrania-buty-wygodne-moda/ poczytajcie na ten temat. Ja też bardzo chwalę sobie wygodę. To dla mnie podstawowe kryterium podczas robienia zakupów odzieżowych :)
Sławomir

Re: Ubrania "domowe"

Post autor: Sławomir »

Czy posiadacie swoje ulubione sklepy internetowe z odzieżą? Na co zwracacie największą uwagę podczas takich zakupów? Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę sklepu Bigordi, gdzie znajdziecie torebki, torby zakupowe i akcesoria dla kobiet, w tym np. fioletowa torebka .
egoistinaa

Re: Ubrania "domowe"

Post autor: egoistinaa »

Ja to naprawdę mam wrażenie, że sporo osób może mieć ze mną problem, ponieważ ja bardzo zwracam uwagę na to, co nam się ogólnie podoba, a co nie. I uważam, że najsensowniej będzie po prostu powiązać to odpowiednio. To znaczy, że butiki takie jak https://egoistin.pl/ są zdecydowanie dla mnie. To jest coś, co mi naprawdę odpowiada.
ODPOWIEDZ