Wybór filtra basenu

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Valias

Wybór filtra basenu

Post autor: Valias »

Przy wyborze filtra basenowego należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników. Jakie są główne cechy i parametry filtrów, które należy wziąć pod uwagę, aby zapewnić skuteczne uzdatnianie wody i utrzymanie optymalnego poziomu higieny i jakości wody w basenie?
Hadwes

Re: Wybór filtra basenu

Post autor: Hadwes »

Na stopień oczyszczenia wody duży wpływ ma również szybkość filtracji. Im jest niższy, tym wyższa staje się jakość wody. Szybkość filtracji zależy bezpośrednio od zainstalowanego filtra i pompy. Muszą pracować w tandemie. Jeśli pompa pracuje zbyt szybko, może to po prostu uszkodzić filtr.
BAlod

Re: Wybór filtra basenu

Post autor: BAlod »

Pierwszą rzeczą do zrozumienia jest okres obrotu wody, podczas którego całkowicie przechodzi przez filtr. Ta wartość jest mierzona w godzinach. W tym celu niemiecki producent Lavibond opracował specjalną formułę, która jest obecnie traktowana jako podstawa na całym świecie.
Ilops

Re: Wybór filtra basenu

Post autor: Ilops »

Wybierając filtr do basenu, przede wszystkim należy zrozumieć, w jakich warunkach będzie on działał. Jeśli jest to twoja osobista pula, z której korzystasz tylko ty i twoja rodzina, to te normy są nieco mniejsze. Jeśli basen jest publiczny, sprzątanie powinno być bardziej intensywne. Aby wybrać filtr do puli, możesz zajrzeć na stronę https://aquamonkey.pl/filtry.html. Pamiętaj, że zanim wybierzesz typ filtra, musisz zrozumieć jego standardy wydajności.
mtronom

Re: Wybór filtra basenu

Post autor: mtronom »

No dobrze, a jeśli będzie mi konieczna pompa flora producent który jest przez Was polecany? Dodam, że w sumie nie miałam wcześniej okazji się nad tym zastanowić, dlatego może wspólnie to zrobimy? I będzie nam łatwiej?

myjnia parowa nowy sącz
ODPOWIEDZ