Wypoczynek

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
tomisława-63
Posty: 0
Rejestracja: 08 lip 2021, 17:38

Wypoczynek

Post autor: tomisława-63 »

Jeśli szukacie miejsca, w którym wypoczniecie, które oferuje pakiet spa i przejażdżki konne to polecam Wam: https://campoverde.pl/ Spędziłam u nich niezapomniany weekend. Chętnie do nich wrócę.
IzaKiwi

Re: Wypoczynek

Post autor: IzaKiwi »

Jak wypoczynek to tylko w górach, a precyzyjniej w moich ukochanych Beskidach. Od wielu lat przyjeżdżam latem i jesienią do Szczyrku. Tu zawsze jest coś do robienia! Latem zdecydowanie rowery elektryczne i wędrówki górskie. Zimą oczywiście narty w ośrodku Beskid Sport Arena. Mają tam najlepszy stosunek ceny do jakości tras zjazdowych (sprawdźcie sobie cennik tutaj: https://beskidsportarena.pl/skipass-szczyrk). Szkoda, że daleko mieszkam bo byłabym jeszcze częstszym gościem. Dodatkowo żałuję, że nie ma już hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku. Za kilka lat ma być Mercure. To może być moja docelowa miejscówka, tak jak było Orle Gniazdo.
Sławomir

Re: Wypoczynek

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane Euro 2024, to polecam Wam sprawdzić portal, na którym macie możliwość zakupienia Bilety Euro 2024 w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jest to portal, z którego oferty korzystałem niejednokrotnie i nigdy nie było problemów.

dom kultury wadowice kino
kostixon93

Re: Wypoczynek

Post autor: kostixon93 »

Ja w wolnym czasie bardzo interesuję się marketingiem. Jest to przedmiot, który aktualnie studiuję. Skoro o tym mowa to chciałbym Was zapytać co sądzicie o witrynie https://mpozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-slupsk ? Pytam, bo korzystam od jakiegoś czasu z ich usług, a w sumie to nie znam nawet opinii...
ODPOWIEDZ