Zakup mieszkania

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
Herbert85
Posty: 0
Rejestracja: 24 sie 2021, 7:25

Zakup mieszkania

Post autor: Herbert85 »

Macie za sobą inwestycję we własne cztery ściany? Ciekawi mnie to, bo sam od dłuższego czasu o tym myślę. Przeglądam oczywiście mieszkania na sprzedaż Bielawa i coraz bardziej przekonuję się do tego, że lepiej poradzę sobie z pomocą pośrednika. Też tak zrobiliście?
Błoński

Re: Zakup mieszkania

Post autor: Błoński »

No my kupowaliśmy w innym miejscu. Deweloperski stan, także wszystko musieliśmy potem wykańczać. Sporo pracy ale to całkiem fajne wyzwanie. Można nieźle sobie powymyślać, jak ma się oczywiście jakąś wizję miejsca. W salonie zrobiliśmy sobie ścianę z cegły. A dokładniej to z takich płytek z elastycznego klinkieru, które kupiliśmy tutaj: https://elabrick24.pl/. Fajny materiał, który właściwie można samemu na ścianie układać. Fajny system, bo klej jest jednocześnie fugą. Do tego całość to duża ilość barw, wiec można to fajnie zaprojektować do swojego wnętrza.
Franek

Re: Zakup mieszkania

Post autor: Franek »

Tak. Szukałem mieszkania w Bielsku-Białej i dopiero na stronie agenta nieruchomości jkn.com.pl znalazłem wymarzone 4 kąty. Powiem Ci, że myślałem, że wszystkie oferty nieruchomości znajdę na olxach, otodomach i innych serwisach z nieruchomościami. Jakież było moje zdziwienie, jak kolega podpowiedział mi, że wyczytał na stronie https://www.portalznieruchomosciami.pl/, że są również inne sposoby szukania nieruchomości. Okazało się, to strzałem w dziesiątkę. W biurze Józef Kufel Nieruchomości jak tylko skontaktowałem się z nimi, że jestem zainteresowany zakupem tego konkretnego mieszkania, od ręki ustaliliśmy termin oglądania. Agent który mnie obsługiwał był bardzo pomocny. Wiedział wszystko o mieszkaniu, sąsiadach i okolicy. Pomógł dopełnić wszelkich formalności. Jestem mega wdzięczny i zdecydowanie polecam ten sposób poszukiwania i zakupu mieszkania.
ODPOWIEDZ