zwrot nadpłaty kredytu

Inne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Także ciekawostki, problemy i rady.
Awatar użytkownika
Stamira_75
Posty: 0
Rejestracja: 01 sty 2023, 13:47

zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Stamira_75 »

Czytałam ostatnio dużo o czymś takim jak zwrot nadpłaty kredytu. Zastanawiam się jak tego dokonać, wiem już że zwrot nadpłaty kredytu może być dokonany w różny sposób, w zależności od warunków określonych w umowie kredytowej. Zazwyczaj banki wymagają, aby nadpłata została zwrócona w formie przelewu bankowego na konto kredytobiorcy. Ale jak to załatwić formalnie?
omnibus

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: omnibus »

Łapcie link do tego artykułu - https://pap-mediaroom.pl/biznes-i-finan ... r-na-wiron Zmiana wskaźnika referencyjnego z WIBOR na WIRON to istotna kwestia. Dla potencjalnych kredytobiorców ważne jest, aby śledzić te zmiany i zrozumieć je.
noc

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: noc »

Istotne informacje na temat rozporządzenia BMR znajdziecie na stronie https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-czym ... dzenie-bmr dlatego zachęcam was do tego, aby poświęcić chwilę i zajrzeć na tę stronę. Przyznam wam szczerze, że nigdzie indziej nie udało mi się znaleźć tak rzetelnych informacji.
Adamoo

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Adamoo »

Czy orientujecie się w temacie zmiany wskaźnika referencyjnego ? Jest to ważna kwestia, gdyż może wpłynąć to na Wasze raty kredytowe, dlatego warto być świadomym tych zmian. Takie same zmiany mają miejsce w Wielkiej Brytanii. Odchodzą oni od LIBOR. Jeśli interesuje Cię ten temat, tutaj https://tydzien.net.pl/2023/08/16/wielk ... o-oznacza/ możesz zaczerpnąć wiedzy i doinformować się.
hiro

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: hiro »

Moim zdaniem, powinniście także dowiedzieć się, jakie wskaźniki są obecnie preferowane na rynkach międzynarodowych. Tak się składa, że na stronie https://www.bialystokonline.pl/jakie-ws ... 0,4,1.html znajdziecie znacznie więcej informacji na ten temat, niż gdzie indziej. Koniecznie to sprawdźcie.
chorka

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: chorka »

Uważam, że warto jak najwięcej dowiedzieć się na temat reformy wskaźników referencyjncyh. Mnie osobiście zainteresowal ten artykuł https://radiopoznan.fm/informacje/mater ... rencyjnych dlatego zostawiam wam namiar. Na pewno znajdziecie tutaj wszystkie kluczowe informacje.
Worek

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Worek »

Warto również zwrócić uwagę na to, że stopy procentowe mogą ulegać zmianom w czasie trwania kredytu, zwłaszcza w przypadku kredytów ze zmienną stopą procentową. Zmiany te mogą być spowodowane czynnikami makroekonomicznymi lub polityką pieniężną banku centralnego. Aby dowiedzieć się więcej na temat dynamiki stóp procentowych, odwiedź https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... tow-,14832 gdyż śledzenie tych zmian może być ważne dla oceny opłacalności kredytu.
Chlorek

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Chlorek »

Oczekiwanie na informacje dotyczące programu Bezpieczny Kredyt 2% w 2024 roku jest zrozumiałe dla wielu osób planujących swoje finanse. Ostatnie aktualności i prognozy na temat tego programu są dostępne na stronie https://www.czecho.pl/wiadomosci/42297- ... -2024-roku co pozwala na śledzenie najnowszych wiadomości i przygotowanie się na ewentualne zmiany.
gangban

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: gangban »

Jak działają kredyty w CHF? Kalkulator frankowicza widziałam niejeden w sieci i zastanawiam się bardzo konkretnie, czy to nie będzie dobrym planem na nasze działanie. I w tym obszarze mocno się nad tym waham, co mam zrobić, bo okazuje się, że babcia taki kredyt zaciągnęła i zostawiła nam w spadku.
karo303

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: karo303 »

W bankowości również pojawia się wiele nowości i też stawia się na nowoczesne usługi. Tak samo pojawiają się też banki wirtualne i z takich bankowości klientom wygodniej się korzysta. Trzeba jednak w takich sytuacjach zastosować odpowiednie zabezpieczenia, aby wszystko wygodnie działało.
Riky34

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Riky34 »

Przed wzięciem pożyczki trzeba być po prostu dobrze zorientowanym w temacie. Ja ostatnio sporo czytam w tym temacie i pod adresem: https://concash.pl/pozyczki-dla-zadluzonych udało mi się znaleźć ofertę dotyczącą pożyczek dla osób zadłużonych. Polecam się przyjrzeć tej stronie, bo różnorodność ofert jest naprawdę duża.
gazdosPL

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: gazdosPL »

Ja od lat nie otrzymuję już tego typu zwrotów
--------------------------------------------------------------------------------------------------
https://autoplac.pl/oferty/samochody-os ... errari/360
MisstelPL

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: MisstelPL »

Moim zdaniem takie zwroty powinny być realizowane w ciągu trzech dni
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
https://autoplac.pl/oferty/samochody-os ... ord/mondeo
ODPOWIEDZ