dom bez pozwolenia

Poszukujesz fachowca do malowania ścian lub montowania podłogi? Zajrzyj tutaj, a być może znajdziesz osobę, która realizuje podobne usługi w Twoim mieście!
Awatar użytkownika
Kama81
Posty: 0
Rejestracja: 20 paź 2022, 19:12

dom bez pozwolenia

Post autor: Kama81 »

Budowaliście już domy bez pozwolenia? Mnie interesowałby właśnie dom 70m2. Wydaje mi się, że jego budowa nie dośc że kosztowałaby znacznie mniej to i zajęłaby też mniej czasu, gdybym zdecydowała się na dom modułowy, nie sądzicie? Jeśli możecie, to opowiedzcie mi trochę więcej właśnie o domach modułowych, bo chcę poznać największe zalety tego rozwiązania :)
hejczytywiesz

Re: dom bez pozwolenia

Post autor: hejczytywiesz »

Jeśli macie toaletę i w niej za cienkie rury pe, jak u nas, to może Wam pomóc coś takiego jak odpowiednia pompa. Mam na myśli dokładniej pompy do ubikacji .Wiem, że dla Was to naprawdę najróżniejsza kwestia i dla mnie naprawdę warto to wskazać. Co wy na to?
theswaaag

Re: dom bez pozwolenia

Post autor: theswaaag »

Nie znam się kompletnie na opcjach, ale jeśli się po prostu będziemy mogli zdecydować na działanie, to ja chętnie się dowiem, jak to ma wyglądać. Chodzi mianowicie o sensowność. Czy podgrzewacze wody elektryczne przepływowe są ważnym elementem dla Was? Jeśli tak, to jak podchodzicie do ich wyboru? Dodam, że naprawdę mi na tym zależy.
Sławomir

Re: dom bez pozwolenia

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby, która są zainteresowane tematem budowy lub aranżacji wnętrz, to co powiecie na porady na stronie - https://iixc.pl/ ?
Adam625

Re: dom bez pozwolenia

Post autor: Adam625 »

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://mi5.waw.pl/2023/12/23/garaze/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat garaży blaszanych. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
Damian22

Re: dom bez pozwolenia

Post autor: Damian22 »

Planuję wymianę drzwi wewnętrznych w moim domu https://wrzuc.info/artykuly/drzwi-wewne ... -wiedziec/ ale jestem trochę zagubiony w tym temacie. Jakie materiały są najlepsze? Jakie parametry warto wziąć pod uwagę przy wyborze? Czy ktoś ma dobre doświadczenia z konkretnymi producentami?
sabanek5

Re: dom bez pozwolenia

Post autor: sabanek5 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy, która zajmuje się tworzeniem pełnej dokumentacji Audyt energetyczny Oleśnica . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ