Fotowoltaika

Poszukujesz fachowca do malowania ścian lub montowania podłogi? Zajrzyj tutaj, a być może znajdziesz osobę, która realizuje podobne usługi w Twoim mieście!
warren

Fotowoltaika

Post autor: warren »

Myśleliście może nad instalacją PV? My naszą mamy od zeszłego roku i naprawdę w pełni nam dopowiada. Teraz jest mniej słońca, więc wiadomo, że produkuje mniej, ale latem, wiosną i jesienią produkcja jest naprawdę świetna. Bez problemu możemy te 80% naszego zapotrzebowania równoważyć. Założeniem naszej fotowoltaiki, jej dopasowaniem do naszego zapotrzebowania, itp. zajęła się firma REMOR https://remor.pl/montaz-paneli-fotowoltaicznych/ z Reczy. Ceny mają korzystne, a przy tym dostaliśmy jeszcze dofinansowanie z programu "czyste powietrze", więc w rezultacie nasz wkład własny był bardzo niski. Instalacja działa niezawodnie.

mann filter hu816x
Damian

Re: Fotowoltaika

Post autor: Damian »

Montaż miałem w połowie stycznia. Wszystko działa prawidłowo, a ja jeszcze nie mogę uwierzyć, że wszystko poszło według założonych terminów. Jednak warto do takich realizacji szukać dużych firm, które mają duże zasoby ludzkie jak Hymon gdyż wówczas praca idzie sprawnie. Audyt, projekt wycena czas na decyzję, podpisanie umowy to niestety trwa, ale montaż jest ekspresowy co mnie jako inwestora bardzo ucieszyło. Jeszcze muszę poczekać na dofinansowanie i będzie koniec formalności.
miki89

Re: Fotowoltaika

Post autor: miki89 »

Czy ktoś z Państwa korzystał z hurtownia elektryczna rybnik? Na ich stronie zauważyłem, że mają w ofercie projektowanie instalacji fotowoltaicznej, potem dokonują doboru produktów wraz z osprzętem i na końcu podejmują się sami lub polecają firmę, która pomaga zamontować. Ceny mają bardzo atrakcyjne, obsługa jest świetna i chciałbym Państwu bardzo polecić. Jestem zadowolony z przebiegu usługi. Naprawdę świetne rozwiązanie i tańsze niż jak się dowiadywałem w większości firm monterskich.
ODPOWIEDZ