jaka przychodnia?

Poszukujesz fachowca do malowania ścian lub montowania podłogi? Zajrzyj tutaj, a być może znajdziesz osobę, która realizuje podobne usługi w Twoim mieście!
Julka

jaka przychodnia?

Post autor: Julka »

Czy ktoś z Was jest może z Krakowa i jest w stanie podpowiedzieć, w której przychodni będzie stosunkowo szybko termin na wizytę/konsultację u lekarza specjalisty? konkretnie chodzi mi o konsultację kardiologiczną. Widziałam, że w https://www.nzozrevita.pl przyjmuje lekarz kardiolog.
Marciś

Re: jaka przychodnia?

Post autor: Marciś »

Julka pisze: ↑28 wrz 2021, 4:09 Czy ktoś z Was jest może z Krakowa i jest w stanie podpowiedzieć, w której przychodni będzie stosunkowo szybko termin na wizytę/konsultację u lekarza specjalisty? konkretnie chodzi mi o konsultację kardiologiczną.
Ech daj spokój, dzisiaj to naprawdę dostanie się szybko na NFZ do specjalisty może być mega wyzwaniem, masakra dla mnie.
Sama ostatnio się trochę wycwaniłam i tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
przez szybkie konsultacje medyczne umawiam się na porady ze specjalistami, to opcja płatna ale można też zrobić tak, że wybierasz jako swoją przychodnię taką internetową, która zrzesza lekarzy wielu z całej PL i wtedy masz porady za NFZ i to dużo szybciej.
agas

Re: jaka przychodnia?

Post autor: agas »

To zależy czego szukasz, czego potrzebujesz. Jeżeli ma być to badanie rezonansem magnetycznym, to rezonanslodz.pl/ - rezonans z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Nigdzie indziej nie możesz liczyć na tak dobre podejście do pacjenta, co właśnie tutaj.
Jacko

Re: jaka przychodnia?

Post autor: Jacko »

Potrzebowałem szybko e-recepty i trafiłem na Radamed https://radamed.pl/ Wszystko załatwione w 15 minut. Dostałem też kod rabatowy na przyszłe zamówienia. Naprawdę polecam, bo to mega wygodne i szybkie rozwiązanie!
ODPOWIEDZ