kto do renowacji podłogi?

Poszukujesz fachowca do malowania ścian lub montowania podłogi? Zajrzyj tutaj, a być może znajdziesz osobę, która realizuje podobne usługi w Twoim mieście!
Awatar użytkownika
amadeusz78
Posty: 0
Rejestracja: 02 gru 2022, 4:42

kto do renowacji podłogi?

Post autor: amadeusz78 »

Siemka forumowicze! Mam w domu dość starą drewnianą podłogę, którą bardzo chciałbym odnowić, bo wiem, że dzięki temu będzie o wiele lepiej wyglądać. Nie wiem tylko, komu powinienem zlecić taką usługę jak renowacja podłogi drewnianej. Czy macie mi do polecenia jakieś konkretne firmy? Przyjrzę się na pewno każdej poleconej ofercie, dziękuję z góry wszystkim :D
Zefir99

Re: kto do renowacji podłogi?

Post autor: Zefir99 »

Ja kupiłem stare mieszkanie w kamienicy z piękną podłogą i też musiałem się zdecydować na jej renowację! Chciałem to zrobić sam i w serwisie Tanie Koparki znalazłem informację jak to zrobić. Niestety bez doświadczenia w takich pracach nie wyszło to za dobrze i tak musiałem zawołać specjalistów :D
Sławomir

Re: kto do renowacji podłogi?

Post autor: Sławomir »

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://prace-wysokosciowe-gorzow.pl/ , na której znajdziecie firmę, która oferuje usługi specjalistyczne prace wysokościowe na terenie wojewodztwa lubuskiego. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ