Remont dachu

Poszukujesz fachowca do malowania ścian lub montowania podłogi? Zajrzyj tutaj, a być może znajdziesz osobę, która realizuje podobne usługi w Twoim mieście!
Orłowski

Re: Remont dachu

Post autor: Orłowski »

Jak już robisz remont dachu to moze warto od razu pomyślec o wykonaniu na nim instalacji pod fotowoltaikę? Albo nawet ją już położyć. Moim zdaniem w naszych czasach, gdzie koszty energii tylko rosną, to warto taka instalację mieć. Pewnie hymon da radę zrobić na wysokim obiekcie, bo oni nawet na przemysłowych robią. Zobacz: https://hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/.
sen

Re: Remont dachu

Post autor: sen »

No my robiliśmy remont dachu dlatego, że chcieliśmy zainstalować panele fotowoltaiczne. Panelami zajęła się u nas firma A-OneGroupSolution ze Skarszew, oni wykonali kompletny projekt, zamontowali panele, no i upewnili się, że działają one tak, jak powinny. Firma wykonała kawał dobrej roboty wszystko to terminowo, w korzystnej cenie, a dodatkowo dostaliśmy jeszcze dofinansowanie, wiec całość w ogólne się opłacała. Instalacja działa niezawodnie, wiadomo, ze teraz mamy raczej ciemne miesiące i produkuje mniej prądu, ale latem nadwyżki mieliśmy bardzo duże.
Dąbska

Re: Remont dachu

Post autor: Dąbska »

No dach musi być w dobrym stanie by położyć panele, bo pod nimi to juz raczej nie da sie tak łatwo zrobić dużego remontu. Z drugiej strony same panele też trochę osłaniają dach, wiec jest to na plus. U nas jak hymon kładł panele to robili trochę poprawek przy dachu, by było im łatwiej montować. Wiadomo, ze taka konstrukcja pod panele musi być odpowiednio zamontowana i ważne jest to, co jest pod spodem. Jak dach bedzie w złym stanie to i tak najpierw trzeba go wzmocnić i wyremontować by dał radę.

bz wbk leszno
Tomasz45

Re: Remont dachu

Post autor: Tomasz45 »

Szukam zaufanego dekarza w Skawinie Hej! Czy możecie mi polecić sprawdzonego dekarza w Skawinie https://dekkart.pl/dachy/skawina ? Mam parę pytań dotyczących remontu dachu i szukam eksperta, który zna się na rzeczy. Będę wdzięczny za wszystkie sugestie i informacje!
Adrian

Re: Remont dachu

Post autor: Adrian »

Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://www.piekne-wnetrze.com/jak-wybr ... ego-pokoju , gdzie znajdziecie artykuł z poradami na temat wykorzystania fototapety podczas aranżacji wnętrz. Co Wy o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ