Remont dachu

Poszukujesz fachowca do malowania ścian lub montowania podłogi? Zajrzyj tutaj, a być może znajdziesz osobę, która realizuje podobne usługi w Twoim mieście!
mamate

Remont dachu

Post autor: mamate »

Może ktoś z Was się orientuje czy firma Skalar https://skalar.info.pl zajmuje się renowacją dachów w budynkach prywatnych? Sprawa jest tego typu, że jest to dość wysoki budynek, z niełatwym dostępem do dachu, dlatego potrzebna jest nam właśnie firma, która świadczy usługi alpinistyczne, a o nich słyszałem sporo dobrych opinii.
Orłowski

Re: Remont dachu

Post autor: Orłowski »

Jak już robisz remont dachu to moze warto od razu pomyślec o wykonaniu na nim instalacji pod fotowoltaikę? Albo nawet ją już położyć. Moim zdaniem w naszych czasach, gdzie koszty energii tylko rosną, to warto taka instalację mieć. Pewnie hymon da radę zrobić na wysokim obiekcie, bo oni nawet na przemysłowych robią. Zobacz: https://hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/.
sen

Re: Remont dachu

Post autor: sen »

No my robiliśmy remont dachu dlatego, że chcieliśmy zainstalować panele fotowoltaiczne. Panelami zajęła się u nas firma A-OneGroupSolution ze Skarszew, oni wykonali kompletny projekt, zamontowali panele, no i upewnili się, że działają one tak, jak powinny. Firma wykonała kawał dobrej roboty wszystko to terminowo, w korzystnej cenie, a dodatkowo dostaliśmy jeszcze dofinansowanie, wiec całość w ogólne się opłacała. Instalacja działa niezawodnie, wiadomo, ze teraz mamy raczej ciemne miesiące i produkuje mniej prądu, ale latem nadwyżki mieliśmy bardzo duże.
Dąbska

Re: Remont dachu

Post autor: Dąbska »

No dach musi być w dobrym stanie by położyć panele, bo pod nimi to juz raczej nie da sie tak łatwo zrobić dużego remontu. Z drugiej strony same panele też trochę osłaniają dach, wiec jest to na plus. U nas jak hymon kładł panele to robili trochę poprawek przy dachu, by było im łatwiej montować. Wiadomo, ze taka konstrukcja pod panele musi być odpowiednio zamontowana i ważne jest to, co jest pod spodem. Jak dach bedzie w złym stanie to i tak najpierw trzeba go wzmocnić i wyremontować by dał radę.

faktoring importowy
ODPOWIEDZ