szambo ekologiczne drenażowe

Poszukujesz fachowca do malowania ścian lub montowania podłogi? Zajrzyj tutaj, a być może znajdziesz osobę, która realizuje podobne usługi w Twoim mieście!
Awatar użytkownika
Arkady_92
Posty: 0
Rejestracja: 23 paź 2021, 20:52

szambo ekologiczne drenażowe

Post autor: Arkady_92 »

Lepiej wybrać szambo plastikowe czy szambo ekologiczne drenażowe? Możecie mi doradzić w tej kwestii? Muszę zdecydować jak najszybciej. Szukam firmy która się tym zajmuje na Dolnym śląsku. Polecicie kogoś sprawdzonego?
Karolos

Re: szambo ekologiczne drenażowe

Post autor: Karolos »

Co do ekologicznego szamba, to u nas jest szambo betonowe dwukomorowe, wyprodukowane z wysokiej klasy betonu, z doskonałą mieszanką uszczelniającą, którą zabezpieczone jest wnętrze zbiornika. Szambo składa się z dwóch komór, w jeden następuje oczyszczenie ścieków płynnych i zamiana ich w wodę, którą następnie odprowadza się do gruntu lub cieku wodnego. Wszelkie konkrety znajdziecie pod tym adresem: https://www.szambobetonowe24.pl/szamba- ... wukomorowe Dodam, że firma ma rozsądne ceny i na wszystkie szamba betonowe dwukomorowe udziela 5-letniej gwarancji.
awes

Re: szambo ekologiczne drenażowe

Post autor: awes »

Ogólnie to mieliśmy szambo, ale były z nim same problemy, Teraz już mamy normalną oczyszczalnię przydomową. Wcześnie przynajmniej raz na dwa miesiące musieliśmy dzwonić po specjalistów z firmy Aqua-Kret https://www.aqua-kret.pl/oferta/pogotowie-kanalizacyjne we Wrocławiu. Oni mają szeroki zakres usług, a wśród nich jest także pogotowie kanalizacyjne. Spisują się świetnie, ich usługi są w korzystnych cenach, opłaca się skorzystać z ich usług, polecam ich gorąco.
mychaa

Re: szambo ekologiczne drenażowe

Post autor: mychaa »

Natomiast jak was zastanawia, jaka pompa do szamba z rozdrabniaczem ? To podpowiem wam, że świetnie tutaj się sprawdzi firma DAMBAT. Ich pompy są solidnie wykonane z materiałów naprawdę doskonałej jakości, przez co nie zawodzą. Mój brat stosuje od długiego czasu ich pompę i sobie ją naprawdę chwali.
ODPOWIEDZ