wywóz gruzu, odpadów

Poszukujesz fachowca do malowania ścian lub montowania podłogi? Zajrzyj tutaj, a być może znajdziesz osobę, która realizuje podobne usługi w Twoim mieście!
Joachim

wywóz gruzu, odpadów

Post autor: Joachim »

Gdybyście szukali solidnej formy oferującej wynajem kontenerów na gruz czy śmieci budowlane to podpowiem wam, że zlecenia z całej Małopolski przyjmuje firma Pajdak z Wojnicza https://www.pajdak.com.pl/oferta/wynajem-kontenerow Oferują też odbiór odpadów nietypowych, w tym śmieci o dużych gabarytach, także dzięki nim możecie pozbyć się m.in. starych mebli, dywanów czy wykładzin. Firma oferuje wynajem kontenerów różnej wielkości, odbiera je terminowo, w umówionym czasie no i z cenami nie przesadza, także można na nich polegać.
stanli

Re: wywóz gruzu, odpadów

Post autor: stanli »

Korzystaliśmy z tej usługi. Uznaliśmy, że lepiej jest wynająć kontener i od razu składować w nim odpady, niż później musieć się nimi zajmować sami. Kontener wypożyczyliśmy z firmy SAWO Gruz https://www.sawogruz.pl/kontenery/ w Zgierzu. Oni mają wiele ich rodzajów, o różnej pojemności, przeznaczonych do różnego rodzaju odpadów. Cenowo ten najem się nam opłacał, firma odebrała później swój produkt wraz z zawartością, która następnie odpowiednie zutylizowała. Szczerze ich polecam.
ODPOWIEDZ