Brama - ogrodzenie

Chcesz założyć własny ogródek, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź porady ogrodnicze użytkowników i zaaranżuj swój ogród marzeń. To proste!
Ewela

Brama - ogrodzenie

Post autor: Ewela »

W przyszłym miesiącu w końcu będziemy robić ogrodzenie naszej posesji. Intensywnie myślimy nad tym, czy od razu decydować się na to, żeby zamontować bramę automatyczną. Czy ktoś z Was ma może siłowniki do bram automatycznych z firmy Beninca? Sporo osób https://beninca.pl poleca nam właśnie tę firmę.
hyp

Re: Brama - ogrodzenie

Post autor: hyp »

My od nich nie mamy, ale brama automatyczna, to bardzo dobre rozwiązanie, sami tez taka mamy i działa całkiem szybko. Wybraliśmy bramę dopasowana do naszego ogrodzenia frontowego metalowego. Ogrodzenie kupiliśmy od producenta BOJAN Ogrodzenia https://bojanogrodzenia.pl/oferta/ogrodzenia-frontowe/ z Wrząsowic. Jesteśmy z Wieliczki i oni bez problemu do nas przyjechali i nam je zamontowali. Pracują rzetelnie, ceny maja atrakcyjne, firma jest godna polecenia, ich produkty są wysokiej jakości.
Leśny

Re: Brama - ogrodzenie

Post autor: Leśny »

To i ja się wypowiem. Dla nas mega porządnej jakości ogrodzenie ze stali nierdzewnej wykonał Zakład Metalowy Mieczysław Pokój https://www.mieczyslawpokoj.pl/oferta/o ... ierdzewnej z Tanowa pod Szczecinem. Zdecydowaliśmy się na ogrodzenie nowoczesne, bo lubimy minimalizm, mój brat z kolei wybrał u nich ogrodzenie z bardzo bogatym zdobieniem motywami roślinnymi i obaj jesteśmy z wykonania zadowoleni, wyszło super i u niego i u nas. Do tego firma jest terminowa i zna umiar z cenami, gwarantuję że spodoba wam się pod każdym względem.
maslak

Re: Brama - ogrodzenie

Post autor: maslak »

Hej! Zastanawiam się, jakie ogrodzenie wybrać dla mojego domu. Trafiłem na stronę https://polbram.eu/ i jestem pod wrażeniem ich asortymentu. Wygląda na to, że Polbram ma wiele interesujących opcji do zaoferowania.
ODPOWIEDZ