Jak dom - to duży ogród!

Chcesz założyć własny ogródek, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź porady ogrodnicze użytkowników i zaaranżuj swój ogród marzeń. To proste!
Awatar użytkownika
Godzislaw-63
Posty: 0
Rejestracja: 29 lip 2021, 10:36

Jak dom - to duży ogród!

Post autor: Godzislaw-63 »

Witam! Poszukuję domku jednorodzinnego, najlepiej od dewelopera. I tu pojawiło się zagadnienie działki. Jako że taka forma zakupu wiąże się z terenem z góry założonym. Zawsze chciałem mieć duży ogród, gdzie mógłbym hodować rośliny, ogrodnictwo to moja pasja. Dodatkowo okolica musi być ładna, nie do końca uśmiecha mi się w samej Warszawie albo na obrzeżach. Natrafiłem na informacje odnośnie nowego osiedla koło Nadarzyna - Dynastia. I chyba to jest rozwiązanie moich problemów, bo działki mają tam duże, nawet do 1000m2. Czy ktoś z Was może jest już po podpisaniu umowy i może polecić to Osiedle? Przyznam że ogólnie prezentuje się bardzo korzystnie...
migotkaa

Re: Jak dom - to duży ogród!

Post autor: migotkaa »

A jak duży ogród, to też duże możliwości... Wówczas warto przykładowo sprawdzić sobie sauny ogrodowe producenta Polska Bania czy inne jego oferty i przemyśleć warto sobie kwestię postawienie czegoś tak rekreacyjnego. W końcu każdy zasługuje na relaks. A taka sauna - to jest już coś, co warto mieć...
leosia

Re: Jak dom - to duży ogród!

Post autor: leosia »

W sumie możecie też odwiedzić sobie sklep ogrodniczy cebulki-kwiatowe.pl - ponieważ tam nie brakuje ciekawy propozycji dotyczących roślinek itd. Ja właśnie też w planach mam tam się rozglądnąć, ponieważ chcę w tym roku jeszcze bardziej urozmaicić swój zielony zakątek.
ODPOWIEDZ