Ozdoby do tortów

Jak wykończyć kuchnię, żeby była funkcjonalna i ładnie się prezentowała? Na te i inne pytania szukaj odpowiedzi w tym miejscu.
Gośka

Ozdoby do tortów

Post autor: Gośka »

Pieczecie ciasta i torty na imprezy rodzinne samodzielnie? Ja zawsze staram się chociaż jedną słodkość przygotować samodzielnie, a ostatnio dodatkowo odkryłam jeszcze, że można kupić piękne, cukrowe ozdoby do tortów i ogólnie wypieków na stronie https://cukroweozdoby.pl zamawialiście coś od nich?
Gabi

Re: Ozdoby do tortów

Post autor: Gabi »

Nie znam tej strony, ale bardzo Ci dziękuję za nią! Czy możesz mi Gosiu podpowiedzieć, jakie ozdoby stosuje cukiernia w Jaworznie która prowadzi swoją stronę pod adresem cukierniajaworzno.pl? Mają na swojej stronie zakładkę "torty", a w nich przeróżne, pięknie wyglądające torty. Chciałabym upiec podobny i równie pięknie go przyozdobić. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź. Domyślam się, że pewnych rzeczy nie da się kupić, bo pewnie robią sami, albo tyle co się da to zawsze coś :) Dziękuję :)
Justynaa

Re: Ozdoby do tortów

Post autor: Justynaa »

Również chętnie skorzystam bo już niebawem będę mogła również samodzielnie sprawdzić się w pieczeniu biszkoptów i nie tylko. W końcu zamówiłam nowy piekarnik elektryczny z funkcją termoobiegu, łatwego czyszczenia itp. Zakupy zrobiłam w Solgaz. Jest to polska firma, która produkuje sprzęt wysokiej polskiej jakości o wysokim standardzie wykończenia. Już nie mogę się doczekać jego dostawy i podłączenia, a w tedy rozwinę skrzydła. Myślę, ze zarówno ja i domownicy będziemy z tego zakupu zadowoleni.
ODPOWIEDZ