Remont kuchni

Jak wykończyć kuchnię, żeby była funkcjonalna i ładnie się prezentowała? Na te i inne pytania szukaj odpowiedzi w tym miejscu.
Somka

Remont kuchni

Post autor: Somka »

W październiku czeka nas remontu kuchni - nie mogę się już doczekać, ale z drugiej strony, jestem trochę przerażona, bo to będzie generalny remont. od zbijania płytek, po wymianę mebli. Przychodzę z pytaniem, może ktoś z Was zna hurtownię materiałów budowlanych Chle-Mar https://chle-mar.pl planujemy u nich zamówić kilka rzeczy.
Kościkiewicz

Re: Remont kuchni

Post autor: Kościkiewicz »

Remont kuchni to poważne wyzwanie. Pamiętam jak my urządzaliśmy kuchnię. Sporo było problemów i dylematów. Macie projektanta, czy sami robicie? Pomyślcie o tym. Też zwróćcie uwagę na sprzęt jaki będziecie kupować do kuchni. Remontu nie robi się tak często jak w pokojach. Kuchnia musi przetrwać jakieś 15-20 lat, wiec musi być funkcjonalna i bardzo przemyślana. My np. poszliśmy w sprzęt od Solgazu. Mają fajne piekarniki i jeszcze lepsze płyty gazowe.
keniaa

Re: Remont kuchni

Post autor: keniaa »

Dobrze się składa, że trafiłam na ten temat, ponieważ wkrótce też przeprowadzam remont mojego domu. A
nie mam pojęcia właśnie jak urządzić małą kuchnię z salonem ? Może macie dla mnie jakieś propozycje, wskazówki? Co zrobić, aby nowocześnie wyglądały wnętrza i były też praktyczne?
meblindaa

Re: Remont kuchni

Post autor: meblindaa »

U mnie największym problemem jest to, że remontowanie kuchni sprawia, że nie do końca wiem, co mam robić, bo pomysłów mam więcej, niż to warte ogólnie. I jak na razie mam na oku też coś sensownego, a mianowicie blat kuchenny mocowany do ściany i to mi odpowiada. Może fajnie będzie wspólnie coś poradzić, podpowiedzieć?
ODPOWIEDZ