łazienka

Marzy Ci się elegancka łazienka, ale jednocześnie chcesz, żeby była praktyczna? Sprawdź, jakie rozwiązania zastosowali inni użytkownicy, a może i Tobie spodoba się jakiś pomysł.
Awatar użytkownika
pola-93
Posty: 0
Rejestracja: 29 maja 2022, 21:05

łazienka

Post autor: pola-93 »

Jestem w trakcie urządzania łazienki. Zupełnie nie wiem na co się zdecydować. Najpierw myślałam o odpływie liniowym jeśli chodzi o prysznic. Ale fachowiec odradził mi to rozwiązanie. Mieszkam na terenach gdzie są tąpnięcia górnicze i nie jest to podobno dobry pomysł. Teraz chcę zrobić umywalkę na wymiar, ale szukam dobrego wykonawcy. Możecie mi kogoś polecić?
dashaa

Re: łazienka

Post autor: dashaa »

A czy posiadacie większą łazienkę, czy mniejszą? Jak małą, to tutaj https://www.dfh.com.pl/2022/12/jak-urza ... -lazienke/ w razie czego możecie znaleźć inspiracje i pomysły, jak można byłoby ją urządzić. Może was to zainspiruje i nakieruje na fajne rozwiązania dla siebie.
Kama

Re: łazienka

Post autor: Kama »

Armatura firmy Armadesi to kwintesencja doskonałego stylu i jakości. Ich baterie łazienkowe są nie tylko estetyczne, ale także niezawodne w użytkowaniu. Z dumą mogę powiedzieć, że moja łazienka zyskała nowy wymiar dzięki ich produktom. Więcej informacji o ich ofercie znajdziesz na stronie https://armadesi.pl/
vaiolaa

Re: łazienka

Post autor: vaiolaa »

Myślę, że łazienka jest to takie miejsce, które chyba najtrudniej się aranżuje ze względu na jej specyfikę. Jak chodzi o mnie, to dlatego lubię czytać poradniki, typu https://www.gostynin-termy.com.pl/artyk ... zienkowych . Zawsze można się zainspirować, poznać różne trendy itd.
korina

Re: łazienka

Post autor: korina »

Będąc w temacie łazienki trzeba także wspomnieć o jakości wody. Warto zainwestować w odżelaziacz wody .Eliminuje on zanieczyszczenia z wody i może również poprawić jej smak. Ponadto jest łatwy w instalacji i konserwacji
ODPOWIEDZ