drzwi

Projekty wystroju wnętrz, nietypowe zabudowy, podłogi i wszystko to, co związane z wykańczaniem wnętrz. Zadawaj pytania, odpowiadaj innym użytkownikom i szukaj potrzebnych informacji.
adamm

drzwi

Post autor: adamm »

Jakie drzwi macie u siebie? Polecajcie sprawdzone firmy. Ja zacznę od siebie - my zdecydowaliśmy się na na drzwi drewniane, zawsze nam się takie najbardziej podobały, lubimy drewno, dużo go mamy w domu no i nasz dom jest urządzony w stylu retro, także takie drzwi najbardziej nam pasowały. Dodam, że świetnie tłumią hałas, są trwałe i odporne na uderzenia, jak widzicie plusów jest dużo. Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne w Łodzi to doskonale sprawdziła się u nas firma Mont-Plast, mają dobry wybór, rozsądne ceny i sprawnie realizują zamówienia, także warto się tej firmie przyjrzeć.
freddy

Re: drzwi

Post autor: freddy »

My kupiliśmy okna zewnętrzne marki Wikęd, które są szczelne, dość masywne, ale bardzo lekko działają, odpowiadają nam pod każdym względem. Takie drzwi znaleźliśmy w ofercie firmy Nowy Dach - Krishome u/drzwi/drzwi-zewnetrzne w Kołobrzegu. Oni mają szeroki asortyment, a w nim okna, drzwi, czy rolety, wszystko to od świetnych producentów. Drzwi są ciężkie do sforsowania, a przy tym doskonale się prezentują, bardzo nam się podobają. Zdecydowanie wam ich polecam, firma jest rzetelna.
Zed

Re: drzwi

Post autor: Zed »

My postawiliśmy na klasyczne, proste drzwi i jesteśmy w pełni zadowoleni z wyboru. To drzwi drzwi POL-SKONE Modena 02, fajnie wyglądają, sami zobaczcie: https://hurtdrzwi.pl/drzwi-pokojowe/drzwi-modena-02 Dodam, że są bardzo dobrej jakości i występują w różnych wariantach kolorystycznych, my wybraliśmy w bieli, bo takie najbardziej nam pasują do wystroju wnętrza domu. W pełni mogę wam je doradzić, ja jestem jak najlepszej o nich opinii, to wysoka jakość za rozsądną cenę.
dzin

Re: drzwi

Post autor: dzin »

Drzwi kupiliśmy ze sklepu, który akurat się likwidował, więc wyszły w bardzo dobrej cenie. Oczywiście były bez montażu, montaż wykonała u nas firma TOM-PLAST https://serwisokiendrzwi.pl/montaz-drzwi.html spod Wrocławia. Oni przyjechali w terminie, montaż drzwi poszedł im całkiem szybko, widać było, że mają doświadczenie i znają się na wykonywanej pracy. Całość wyszła opłacalnie, drzwi działają bez problemu, bardzo lekko. Ogólnie fachowców z tej firmy mogę serdecznie polecić.
awew

Re: drzwi

Post autor: awew »

Mamy drzwi PCV Drutex, które kupiliśmy w firmie Okno-Lux https://okno-lux.com.pl/drzwi/ w Nowym Sączu. Drzwi \mają świetne parametry, doskonale się prezentują, są wytrzymałe, lekko się otwierają i zamykają, a przy tym wszystko dobrze przylega do ościeżnicy. To są drzwi z serii Iglo Energy, które pomagają nam w utrzymaniu ciepła w domu, ich parametry termoizolacyjne są bardzo dobre. Drzwi doskonale nam się sprawdzają, są porządnie wykonane, sklep mogę szczerze polecić.
ODPOWIEDZ