Nowoczesne donice do salonu

Projekty wystroju wnętrz, nietypowe zabudowy, podłogi i wszystko to, co związane z wykańczaniem wnętrz. Zadawaj pytania, odpowiadaj innym użytkownikom i szukaj potrzebnych informacji.
Donice salonowe

Nowoczesne donice do salonu

Post autor: Donice salonowe »

Nowoczesne modne i ponadczasowe donice do salonu oferuje Firma Zone Pots z Torunia. Wykonane z wytrzymałych materiałów jakim jest laminat poliestrowo szklany. Materiał z którego wykonane są również jachty morskie. Wiadomym jest, że są w stanie wytrzymać niesamowicie skrajne warunki pogodowe, podobnie i donice z fiberglassu wytrzymają wszystko. Są również odporne na promieniowanie UV, jesienne zawieruchy i temperatury ujemne. Z dobrym skutkiem mogą zdobić nasze ogrody, tarasy i balkony, jak i przestrzeń komercyjną. Barwione w masie przybierają różne kolory i znakomicie podkreślają każdą dekorację kwiatową.. Na szczególną uwagę zasługuje ta w kształcie cygaro. Firma w szerokiej ofercie ma również donice wykonane z lekkiego aluminium. Prym tu wiodą te umieszczone na stelażu, prezentują kompozycję kwiatową na wysokości naszego wzroku i są wygodne w eksploatacji. Przy tym są mobilne i łatwo z ich udziałem możemy zmieniać wystrój salony tak jak nam to pasuje. W salonie doskonale prezentują się również donice z polietylenu PE. Dla zainteresowanych, nie jest to ten sam wcześniej źle oceniany plastik. Produkowane metodą wirową mają solidną budowę i z dobrym skutkiem mogą być wykorzystane w ogrodzie na tarasie również w zimie. Występują w wielu kształtach i wielkościach. Do wyboru mamy 10 kolorów współgrających z zielenią roślin. Podstawowy, jak czarny i biały wyjątkowo pasuke do mebli w stylu industrialnym, ale również i tardycyjnych. Firma świadczy również usługi aranżacji donic w siedzibie klienta, może też wykonać określony model donice wg. indywidualnego projektu zainteresowanego. Zapraszamy do współpracy.
Adrian41

Re: Nowoczesne donice do salonu

Post autor: Adrian41 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Widex Aluminium, która specjalizuje się w montażu i sprzedaży zabudowa balkonu . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ