Okna

Projekty wystroju wnętrz, nietypowe zabudowy, podłogi i wszystko to, co związane z wykańczaniem wnętrz. Zadawaj pytania, odpowiadaj innym użytkownikom i szukaj potrzebnych informacji.
ilkj

Okna

Post autor: ilkj »

Gdzie kupiliście swoje okna i jakie wybraliście? My zdecydowaliśmy się na kupno okien PCV z firmy Kada – drzwi i okna MS http://kada.pomorskie.pl/ w Kobylnicy koło Słupska. Ich oferta jest kompleksowa, tam zaopatrzyliśmy się również w porządną stolarkę drzwiową, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Produkty mają najwyższej jakości, doskonale nam się sprawdzają. Okna mają świetne współczynniki wymiany ciepła, są w doskonałej klasie energetycznej i kupiliśmy je w dobrej cenie, polecam.
stella89

Re: Okna

Post autor: stella89 »

Jak pech, to pech.... Właśnie popsułam klamkę od okna i nie mam pojęcia co z tym faktem zrobić. Próbowałam coś sama zdziałać, ale obawiam się, że zaraz zostanę z oknem otwartym, a teraz zima. Może będzie tacy dobrzy i mi polecicie jakiś sprawdzony serwis okien Poznań ? Byłabym naprawdę wdzięczna.
Konował

Re: Okna

Post autor: Konował »

A nie masz gwarancji na okna już? Albo kto Ci montował, bo na pewno prowadzą serwis okien. Wszystko zależy od samego okna, mechanizmu itd. W Sampre nie ma problemu z czymś takim przy oknach, które oni montują. Czy to Oknoplastu czy od Aluhaus.

kabel displayport
adaa

Re: Okna

Post autor: adaa »

Super się składa, bo właśnie znalazła super firmę https://oknario.pl/pila - która oferuje świetne okna i to za rozsądną cenę. Warto się zapoznać dokładnie z ich ofertą, bo u nich możecie zyskać okna na miarę swoich oczekiwań.
Kalafior

Re: Okna

Post autor: Kalafior »

Dla wielu osób ważnym kryterium przy wyborze okien jest ich estetyka i sposób, w jaki komponują się z architekturą domu. Firma https://inwestprofil.pl/sanok proponuje szeroką gamę stylów okiennych, od tradycyjnych po ultranowoczesne. Dzięki temu klienci mają pewność, że wybrane przez nich okna idealnie wpasują się w charakter ich domu.
loonaa

Re: Okna

Post autor: loonaa »

Pomocy! Moje okna nie chce się zamykać i nie wiem co robić. Znalazłam w sieci firmę https://www.naprawa-okien.com , która oferuje sprawną pomoc na terenie Gdańska oraz okolic - zastanawiam się czy do nich się nie zgłosić? Co wy na to? Ponoć szybko reagują na zgłoszenie i w razie czego też dysponują różnymi częściami.
Nikka

Re: Okna

Post autor: Nikka »

Stare okna i drzwi wewnętrzne mają swój niepowtarzalny charakter, który warto zachować podczas remontu. Proces renowacja starych okna i drzwi wewnętrznych wymaga jednak specjalnej uwagi i dobrych materiałów. Wybierając odpowiednie środki, możemy nie tylko odświeżyć wygląd, ale również poprawić ich funkcjonalność. Warto zorientować się w dostępnych metodach, by prace renowacyjne przyniosły zadowalające efekty.
ODPOWIEDZ