Okna

Projekty wystroju wnętrz, nietypowe zabudowy, podłogi i wszystko to, co związane z wykańczaniem wnętrz. Zadawaj pytania, odpowiadaj innym użytkownikom i szukaj potrzebnych informacji.
ilkj

Okna

Post autor: ilkj »

Gdzie kupiliście swoje okna i jakie wybraliście? My zdecydowaliśmy się na kupno okien PCV z firmy Kada – drzwi i okna MS http://kada.pomorskie.pl/ w Kobylnicy koło Słupska. Ich oferta jest kompleksowa, tam zaopatrzyliśmy się również w porządną stolarkę drzwiową, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Produkty mają najwyższej jakości, doskonale nam się sprawdzają. Okna mają świetne współczynniki wymiany ciepła, są w doskonałej klasie energetycznej i kupiliśmy je w dobrej cenie, polecam.
stella89

Re: Okna

Post autor: stella89 »

Jak pech, to pech.... Właśnie popsułam klamkę od okna i nie mam pojęcia co z tym faktem zrobić. Próbowałam coś sama zdziałać, ale obawiam się, że zaraz zostanę z oknem otwartym, a teraz zima. Może będzie tacy dobrzy i mi polecicie jakiś sprawdzony serwis okien Poznań ? Byłabym naprawdę wdzięczna.
Konował

Re: Okna

Post autor: Konował »

A nie masz gwarancji na okna już? Albo kto Ci montował, bo na pewno prowadzą serwis okien. Wszystko zależy od samego okna, mechanizmu itd. W Sampre nie ma problemu z czymś takim przy oknach, które oni montują. Czy to Oknoplastu czy od Aluhaus.
ODPOWIEDZ